Jdi na obsah Jdi na menu

M   l   a   d   š   í          ž   á   c   i

 

D o b š i c e - M o r.  K r u m l o v   0:5

Branky a asistence: 5. Šedrla, 21. Houdek, 28. Sobotka ( Čemerka ), 50. Urbánek (Šlezinger), 58. Janda ( Tuza )

 Sestava: Kohout. K., Šiška D., Šedrla P., Sláma O., Bohunský R., Čemerka J., Sobotka J., Tuza M., Šlezinger M., Houdek R., Ondráček M.

 Střídali: Urbánek P., Janda M.

   V 8. kole jsme zavítali na hřiště Sokola Dobšice, kvalitního soupeře, v jehož řadách hraje několik hráčů, kteří jsou pravidelně zařazování do výběru OFS.

Do soupeře jsme se pustili od úvodního hvizdu. Již v 5. min. se na vlastní půlce zmocnil balonu Pavel Šedrla, obešel tři protihráče a s přehledem zavěsil – 0:1. Soupeř se po inkasované brance snažil o vyrovnání, ale jedinou vážnou střelu , ke které se dostal po nedorozumění v naší obraně, s jistotou zlikvidoval Kája Kohout. Naopak naši kluci si neustálým pohybem a nápaditými přihrávkami vytvořili několik šancí, kterým chybělo jen přesnější zakončení. V 21. min. jsme aktivním napadáním donutili stopera soupeře zahrát špatně malou domů. Osamocený Radim Houdek obešel bezmocného brankáře a do prázdné brány zvýšil pohodlně na 0:2. Ve 28. min. našel od rohového praporku Jakub Čemerka hlavu Jakuba Sobotky a ten se z malého vápna nemýlil – 0:3. Po přestávce jsme pokračovali v nasazeném tempu a kombinační hře, kluci tentokrát hýřili aktivitou a jejich předvedenou hru hodnotili uznale i fanoušci soupeře. V 50. min. našel Michael Šlezinger přihrávkou mezi beky Patrika Urbánka a ten se ze samostatného úniku nemýlil 0:4. V 58. min. se před velkým vápnem uvolnil Marek Tuza, kolmou přihrávkou za obranu vysunul Martina Jandu, který kolem vybíhajícího brankáře uzavřel brankový účet na konečných 0:5.

   Kluci sehráli z jejich strany určitě nejlepší zápas podzimu. Všichni hráli jako jeden tým, počínaje brankářem, přes obránce, záložníky až k útočníkům. Konečně začali plnit pokyny trenérů a místo nakopávaných míčů předváděli krásnou kombinační hru, kterou bavili nejen diváky, ale hlavně sami sebe. Nezbývá než doufat, že stejně přistoupí i ke zbývajícím letošním zápasům.

 

                                                                                                                                       Čemerka Jiří