Áčko si veze ze Znojma nečekaně vysoké vítězství.  Zejména ve druhém poločasu jsme několikrát rozebrali obranu domácích, takže mohlo být výObrazeksledné skóre i vyšší.
Béčko završilo víkend vítězstvím ve Vrbovci, kde má domácí hřiště celek Hatí. Svěřenci trenéra Třetiny se snaží hrát stejným systémem jako A-tým, tak aby byly hráči kdykoliv schopni zasáhnout do utkání prvního mužstva. V průměrném utkání jsme se dostali do vedení brankou Anderse. Domácí své šance na vyrovnání nevyužili, my jsme navýšili náskok po pěkné akci Bognerem. Hatě dokázali v závěru jen korigovat. Béčku patří v tabulce 4. místo.
Dorost v dalším důležitém utkání na domácím hřišti porazil Rousínov.  Již v prvních vteřinách jsme mohli jít naším pozdějším střelcem do vedení.  Své zaváhání v úvodu napravil Vystrčil ve druhém poločase, kdy střelou pod břevno rozhodl zápas. Díky vítězství jsme se bodově přiblížili středu tabulky. ObrazekMladší dorost zvítězil 2:1 brankami Škarky a Černého.
Žáky kosí v posledních týdnech zranění a nemoci. Mladší žáci dokonce nastoupili jen v deseti lidech. Přesto dokázali brankou Šlezingera vyhrát.  Remízu 1:1 starších žáků hodnotili trenéři jako ztrátu. Bod, který zatřídil Šedrla, nás však udržel díky zaváhání Ivančic v čele tabulky. Žákovské béčko prohrálo v Prosiměřicích 2:1, jediným naším střelcem byl Příhoda.