Kordárna Velká nad Veličkou - FC Moravský Krumlov 2:2 (2:1)
Branky: 8. Vávra, 13. Kučera - 43. Procházka, 50. Vybíral

Diváků: 240
Velká: Sládeček - Horák, Štefánek, Vávra, Miškeřík, Valášek, Machálek (60. Kohůt M.), Duga, Slovák, Kohůt P., Kučera
MK: Bogner - Klodner, Horák, Hlučil, Vošmera - Laml (69. Vlašín), Záviška, Zelníček Šeiner, Procházka - Vybíral (78. Březina)

Do Velké jsme vyrazili s velkým časovým předstihem, abychom byli po dlouhé cestě Obrazekdostatečně připraveni na začátek zápasu. Ten nám však vůbec nevyšel. První varování přišlo v 5. minutě, kdy jsme nedokázali ubránit na zadní tyči Vávru, který ve vyložené šanci neuspěl. V 8. minutě se už mohl radovat, když na vlas stejně kopnutý Kohůtův roh proměnil ve vedoucí gól. Domácí hra byla jako tradičně založená na dlouhých nakopávaných míčích. V nich vynikal zejména Sládeček, podle mého názoru gólman s nejlepší kopací technikou v KP, jehož prudké, dlouhé výkopy nám dělaly zejména v prvních třiceti minutách problémy. Odražené míče získávali domácí a dostávali se do zakončení. Po jednom z celé řady nákopů se dostal až před Bognera Kučera a zvýšil na 2:0. My jsme se na bahnitém terénu hůře pohybovali a lehce jsme ztráceli míče. Markantní rozdíl byl v zahrávání standardních situací, ty naše s přehledem posbíral Sládeček, domácí byly velmi nebezpečné. V 43. minutě snížil Procházka tečovanou střelou na rozdíl jedné branky a vrátil nás do zápasu. V 47. minutě měl na noze vyrovnávací gól Vybíral, ale osamocený na penaltě minul bránu. O pár minut později bylo vyrovnáno. Zelníček našel z pravé strany na hranici malého vápna Vybírala, který tentokrát nezaváhal. Naše hra se v druhé půli zlepšila. Zpřesnili jsme přihrávky a lépe jsme reagovali na nakopnuté míče. V 75. minutě mohl rozhodnout Zelníček, který po kolmici Vybírala postupoval sám na branku, ale těsně minul. Dokázali jsme srovnat dvoubrankové manko, už devět zápasů v řadě jsme nepoznali hořkost porážky, s bodem bychom byli spokojeni. Ale …