Moravský Krumlov – Štítary   1 : 2

Střelci: Smékal

Sestava: Šnepfenberg M., Smékal E., Rozmahel D., Zimmermann J., Kocanda T., Šedrla P., Čaněk L., Pospíšil O., Pospíšil V., Stix M., Šimeček F.

Trenéři: Vlk J., Čaněk L., Smékal P., Kromus F.

Na sobotní zápasy jsme zajížděli na hřiště do Přímětic. Oba naši soupeři hrají výborný fotbal  a výsledky s nimi jsou vždy pouze o branku ve prospěch jednoho z týmů.
První zápas jsme odehráli velice špatně jak po stránce techniky hry,  tak i po stránce herního nasazení. Náš soupeř dobře bránil a vyrážel do ryhlých brejků, přičemž hned ten první dokázal proměnit a prohrávali jsme 0:1. Vyrovnat se nám podařilo těsně před půlkou, kdy se nám povedla krásná kombinační akce. Míč putoval po ose Zimmermann – Kocanda – Čaněk  a poslední jmenovaný zakončil střelou k tyči 1:1. Druhá půle se nesla ve stejném duchu, našemu týmu se nedařily přihrávky  a kluci málo běhali. Soupeř opět udeřil z brejků, kdy naše obrana opět zaspala a prohrávali jsme 2:1. Ke konci zápasu jsme otevřeli hru a Čaněk zařídil vyrovnání. Kluci podali špatný výkon a chvílemi hráli úplně bez zájmu.
Náš druhý zápas začal velkým tlakem našich hráčů , kdy jsme se po posílení středové řady Smékalem dostali do spousty šancí. Trefili jsme tyč, břevno a dělovku Čaňka vychytal domácí brankář. Vedoucí branka nepřišla, a tak musela zákonitě přijít odpověď ze strany Štítar. Snad poprvé v zápase, a to už běžela 15. minuta,  se dostali za půlku a hned dokázali skórovat. Znovu vyhořela trojice obránců (Šedrla, Rozmahel, Zimmermann) a svým nedůrazem nechali jít soupeře do vedení (1:0). Naše hra se oproti prvnímu zápasu zlepšila, ale trápila nás koncovka. Do druhé půle jsme nastoupili s cílem rychle a vyrovnat a znovu dostat soupeře pod tlak. To se nám povedo hned na začátku, kdy dobře hrající Smékal táhl naše útoky. První dvě střely mu sice nevyšly, ale napotřetí už krásně zavěsil (1:1). Náš tlak zesílil a šahali jsme po třech bodech. Kluci dobře stříleli, ale náš nedůraz před brankou nám naši vedoucí branku nepřinesl. Tři minuty před koncem zápasu jsme se sami připravili o body. Po špatně rozehraném roku Čaňka šel soupeř do rychlého brejku, kdy šli dva hráči na osamoceného Zimmermanna a svoji šanci proměnili (2:1). Na naši dopověď již nebyl čas a museli jsme skousnout těžkou porážku, i přestože jsme byli po celý zápas lepším týmem. Pokárat musím hráče Šedrla, Kocanda, Zimmermann, že do zápasu nedali to, co měli a mladším klukům napomohli. Kluci přestupují v létě do kategorie žáci, ale jejich výkony jsou občas žalostné.  Na druhou stranu musím tým pochválit alespoň za zlepšení herního projevu ve druhém zápasu,  kdy nám však chybělo střelecké štěstí.