Jdi na obsah Jdi na menu

Přípravka

neděle 12.10. 2008

hřiště Moravský Krumlov

 

Moravský Krumlov – Prosiměřice  3 : 1

 

Střelci: Dominik Oliva, Tomáš Kocanda, Patrik Urbánek

Nejlepší hráč zápasu: Erik Smékal, Patrik Urbánek

 

Do utkání nastupovali naši nejmenší s odhodláním a touhou po vítězství. Po rozpačitém začátku jsme následně soupeře zatlačili a dokázali skórovat. Nejdříve se prosadil Dominik Oliva, na 2:0 zvyšoval Tomáš Kocanda a chvíli před koncem první půle krásným sólem  a profesionálním zakončením zvýšil Patrik Urbánek na 3:0.  tímto výsledkem jsme odcházeli do kabin. Ve druhém poločasu náš tým malinko polevil a soupeření se podařilo snížit na konečných 3:1.

 

 

Moravský Krumlov – Tasovice  2 : 1

 

Střelci: Ladislav Čaněk, Matěj Šnepfenberg

Nejlepší hráči: Tomáš Kocanda, Ladislav Čaněk

 

Ve druhém zápase nás čekal houževnatý tým z Tasovic. S tímto soupeřem jsme se většinou rozcházeli smírně dělbou bodů. I první poločas naznačoval velice vyrovnanou hru a skončil nerozhodně 0:0. Do druhé půle jsme nastoupili s větším důrazem a úkolem skórovat. To se nám podařilo po rohovém kopu, kdy si na odražený míč naběhl Čaněk a střelou z voleje vsítil náš první gól (1:0). Tato branka naše hráče povzbudila a druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat. To se po pravé straně důrazem protlačil Čaněk a přes obránce i gólmana protlačil míč před prázdnou bránu, kde pohotově dorazil míč Šnepfenberg (2:0). Soupeři se už podařilo jen snížit chvíli před koncem utkání na konečných 2:1.

 

Sestava: Patrik Urbánek, Erik Smékal, Michal Horák, Dominik Oliva, Tomáš 

               Kocanda, Ladislav Čaněk, Matěj Šnepfenberg, Jakub Zimmermann