Střelci: Kotlánová M., Pospíšil V.

Moravský Krumlov – Višňové  3  :  0
Střelci: Kocanda T., Čaněk L., Kotlánová M.

Sestava: Šnepfenberg Matěj, Smékal Erik, Kotlánová Michaela, Zimmermann Jakub, Kocanda Tomáš, Šedrla Petr, Čaněk Ladislav, Pospíšil Ondřej, Pospíšil Vojtěch

Naši nejmladší se poprvé ukázali na domácím hřišti. Našim soupeřem v obou zápasech byl tým Višňové. V prvním zápase jsme dokázali zvítězit 2:0. Naše hra ale postrádala přesnost  a větší nasazení. Brankově se dokázali prosadit Vojta Pospíšil a krásnou střelou z 20 metrů Míša Kotlánová. Kromě branek toho náš tým moc nepředvedl.
Druhý zápas jsme začali o něco lépe, ale chyběla nám přesnější finální přihrávka. Soupeř nás přehrál ve středu hřiště a dokázal se dostat do několika šancí. Žádná z nich však nebyla proměněna a půle skončila 0:0. Do druhé půle jsme nastoupili s cílem zápas rychle rozhodnout. To se nám nepodařilo a pokračovali jsme v matném výkonu. Rozhodnutí přišlo až 7 minut před koncem zápasu. Během pěti minut jsme soupeři nasázeli 3 branky. U všech našich branek asistoval Tomáš Kocanda. Tu první dal sám, když se  prosadil hlavou po rohu Čaňka. Na druhou branku si místa vyměnili a po centru Kocandy se prosadil Laďa Čaněk.U třetí branky se dostal Kocanda k odraženému míči a krásně nahrál Míši Kotlánové, která prudkou střelou završila skóre na 3:0. Naše hra nebyla příliš dobrá, ale dokázali jsme vyhrát obě naše utkání a připsali si tak do tabulky 6 bodů.

Trenéři: Vlk J., Čaněk L., Smékal P., Kromus F.