Jdi na obsah Jdi na menu

Přípravka byla opět na soustředění ve Višňové
 
Naši nejmenší se zúčastnili ve dne 12.-15. března fotbalového soustředění. V krásné obciObrazek Višňové se kluci  připravovali na zahájení jarní části soutěže. Cílem soustředění bylo stmelit kolektiv a připravit naše mladé hráče do dalšího fotbalového života. Soustředění se zúčastnilo 18 dětí a 6 dospělých.
Do Višňové jsme přijeli ve čtvrtek odpoledne v 17:00 hod. a od té chvíle začínal naší mládeži předem připravený program, který končil až v neděli ve 12:00 hod. odjezdem domů. V programu bylo zahrnuto fotbalové utkání s celkem Višňové, dvoufázový trénink hráčů i brankářů a dvakrát jsme vyrazili na bazén. Pro děti i dospělé bylo připraveno třikrát denně teplé jídlo a pití. Dalším bodem programu bylo vyhlášení kapitána a dovednostní  soutěže na body a čas. Za svou snahu a píli byli všichni naši mladí hráči po právu oceněni.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem zúčastněným a obci Višňové, panu Brázdovi za výbornou stravu a za krásné ubytování v cyklopenzionu Višňové. Dále pak všem trenérům a asistentům, kteří mi celý víkend pomáhali.

Zúčastnění hráči:
2003- Šimeček Filip, Sklenský Zdeněk
2002- Stix Milan
2001- Březina Marek, Čaněk Ladislav, Lichý Patrik, Pospíšil Ondřej, Pospíšil Vojtěch, Šnepfenbergr Matěj
2000- Rotter Vojtěch, Rozmahel Daniel
1999- Bureš Jakub, Kocanda Tomáš, Smékal Erik, Šedrla Petr, Zimmermann Jakub
1998- Kotlánová Michaela, Urbánek Patrik

Zúčastnění trenéři:
Vlk Josef, Čaněk Ladislav, Smékal Patrik, Trenér brankařů František Kromus, ved.mužstva Drahozal Milan a Slabý Miroslav

 

Velký dík patří našim věrným sponzorům:
VERTEX SAINT-GOBAIN MK, FC MK, ČSSD, OSP Kocanda, A+V Autobazar, Voda,topení,plyn Smékal

 

Něco více o našem soustředku:

Tréninky hráčů probíhaly dvakrát denně, dopolední byl zaměřen na práci s míčem a střelbu na bránu . Odpolední se zabýval fyzickou částí a kombinací s míčem. Mladým Hráčům byla ukázána práce s míčem a taktická příprava na zápas.

O tréninky brankářů se nestaral nikdo jiný než legenda krumlovského fotbalu František Kromus. Tréninkové jednotky měl perfektně připravené a čtveřice brankařů (Rotter, Šnepfenbegr, Šimeček, Kotlánová) měla výborné tréninkové vytížení.

Panu Kromusovi a panu Slabému bych chtěl obzvláště poděkovat za jejich práci a Obrazekobětavost. Takových lidí by v klubu mělo být více.

Na bazén jsme vyrazili v pátek a v sobotu dopoledne do nedaleké Nové Vsi . Do bazénu si hráči chodili hlavně odpočnout a trochu zablbnout. V pátek proběhla i povinná výuka plavání. Klukům i trenérů se koupání náramně líbilo a bylo to krásné zpestření celého soustředění.

V sobotu v 17:00 proběhla dovedností soutěž , které se zúčastnili všichni hráči rozděleni do tří družstev. Náplní soutěže byl asi 3km běh, na jehož trati měli hráči připraveny 5 různých soutěží. Dvě se skládaly ze střelby na koš a bránu, další tři byly týmové na čas.

  • červené družstvo – Kocanda C, Zimmermann, Rotter, PospíšilO., Rozmahel, Březina
  • žluté – Urbánek C, Lichý, Šimeček, Bureš, Šnepfenbegr, Šedrla
  • oranžové – Smékal C, Sklenský, Kotlánová, Pospíšil V., Čaněk, Stix

Umístění: Obrazek

  1. žlutý tým s celkovým časem 21 minut, 9 bodů a časem z disciplín 6,83.
  2. oranžový tým s celkovým časem 21 minut, 9 bodů, a časem z disciplín 7,35
  3. červený tým s celkovým časem 21 minut, 7 bodů a časem z disciplín 7,61
Volba kapitána proběhla tajně, trenéry byly zvoleni  3 adepti (Kocanda, Smékal, Čaněk) a z těch si mohli hráči vybrat. Z celkových 24 hlasů dostal Smékal 4 hlasy, Čaněk 10 hlasů a Kocanda 10 hlasů. Při rovnosti hlasů rozhodoval hl. trenér p. Vlk. Kapitánem týmu se stal Kocanda Tomáš, prvním zástupcem Čaněk Ladislav – druhým Smékal Erik.

Ubytování jsme byli v cyklopenzionu Višňové, kde se o  náš pobyt starala paní Šubová. Pokoje byly po 4 nebo po 5 lůžkách. Na jídlo jsme chodili do nedalekého hostince k panu Brázdovi. Jak ubytovaní i strava bylo na perfektní úrovni a moc  se nám líbili.

Speciální odměnu dostal letos Zdeněk Sklenský r. 2003, který zvládl své první soustředění na jedničku.

Závěrem dík všem hráčům za vzornou reprezentaci města MK, dík šech trenérům, za perfektní plnění svých povinností a úkolů. Soustředění jsme si náramně užili, odvezli si spoustu krásných zážitků a zkušeností. Všem moc děkuji za jejich volný čas.

 

Trenér Josef Vlk

 

Náhledy fotografií ze složky Přípravka soustředko O9