Branky: Čaněk 2x, Kocanda 2x, Smékal 2x,  Šnepfenberg, Pospíšil V.

Moravský Krumlov – Hatě   8 :  1
Branky: Šedrla 4x, Smékal 2x, Pospíšil V., Čaněk

Další dva zápasy na domácím hřišti jsme zvládli na výbornou.
 Soupeře ze spodu tabulky jsme do šancí nepustili a konečně se prosadili i střelecky. V prvním zápase jsem sázeli na postupné dobývání hostující branky. Soupeře jsme zamkli na jeho polovině a měli jak herně tak střelecky navrch. Zápas skončil vysokým vítězstvím 8:0.
 Druhý zápas jsme vyčkávali co předvede soupeř a lákali ho na naši polovinu. Tam jsme výborným pressingem odebrávali míče a chodili do rychlých brejkových akcí. Hned v prvních minutách jsme dokázali vstřelit tři branky. Potom jsme ale polevili a soupeř snížil na 3:1. Druhý poločas jsme neponechali nic náhodě a zatlačili tým Hatí na jeho polvinu. Zápas jsem rozhodli velice rychle, kdy Petr Šedrla svými třemi brankami po sobě ukázal sílu domácího mužstva. Zápas skončil vysokým vítězstvím našich kluků 8:1.
 Znovu jsme podali dobré výkony a prosadili se střelecky. Druhý zápas zahrál dobře Šedrla a svůj výkon korunoval čtyřmi góly. Kluci předvedli týmovou hru a po zásluze si z krumlovského hřiště odnesli 6 bodů.

Příští týden zajiždíme na hřiště do Višňové, kde budeme obhajovat první místo v tabulce s týmy Dobšic a Znojma.

Sestava: Šnepfenberg Matěj, Lichý Patrik, Rozmahel Daniel, Zimmermann Jakub, Kocanda Tomáš, Šedrla Petr, Smékal Erik, Čaněk Ladislav, Pospíšil Ondřej, Pospíšil Vojtěch

Trenéři: Vlk J., Čaněk L., Smékal P., Kromus F.