Jdi na obsah Jdi na menu

E.ON CUP 2009

neděle 31.5. 2009 – hřiště Břeclav

 
Zápasy Moravského Krumlova ve skupině:
 
Moravský Krumlov – Mikulov                               0:1
Moravský Krumlov – Moravský Žižkov                  3:0       (Smékal 2x, Čaněk)
Moravský Krumlov – 1. SC Znojmo                      0:0
Moravský Krumlov – MSK Břeclav „B“                  1:0       (Žitka)
Moravský Krumlov – Tvrdonice                           0:0
 
 
V neděli 31.5. 2009 se krumlovská přípravka vydala na výborně obsazený turnaj do Břeclavi. Turnaj byl určen hráčům do 10 let a záštitu nad ním jako každý rok převzala společnost E.ON.
První zápas jsme odehráli s loňským vítězem z Mikulova. Zápas byl plný nasazení a šance se střídaly na obou stranách.  Asi v 10. minutě jsme po chybě naší obrany inkasovali a prohrávali 1:0. Tento výsledek už zůstal a museli jsme hned v prvním zápase ochutnat hořkost porážky.
Druhý zápas už byl z naší strany mnohem lepší a hráče z Moravského Žižkova jsme jasně přehráli 3:0.O branky se postarali Erik Smékal a Ladislav Čaněk. První dva góly jsme vstřelili po standardních situacích, kdy se po rohových kopech 2x prosadil Smékal. Třetí branku střelil Čaněk, kdy jsme pěknou kombinací rozebrali soupeřovu obranu.
Naším dalším soupeřem byl silný celek Znojma. Znovu jsme predváděli krásný fotbal a soupeře jsme k ničemu nepustili. Z našich třech šancí se nám nepodařilo skórovat a zápas skončil smolně 0:0.
Další s kým jsme změřili síly byl domácí tým Břeclav „B“. Naši hráči se rozehráli k výborným výkonům a soupeře zatlačili na jeho polovinu. Vytvořili jsme si spoustu krásných šancí, které volaly po brance. Rozhodující gól přišel až z kopačky Martina Žítka a zaslouženě jsem vyhráli 1:0.
V posledním zápas ve skupině s týmem Tvrdonic jsme opět podali výborný výkon, který jsem ale nedokázali potvrdit brankou. Šance Čaňka, Šedrly a Kocandy zůstaly nevyužity. Dělovka Rozmahela asi z 20 metrů skončila těsně vedle levé tyče. Zápas skončil 0:0 a náš tým obsadil 3. místo v tabulce.
 
 
Zápas o 5. – 6. místo:
 
Moravský Krumlov – Velké Pavlovice  4:0
(Čaněk 2x, Kocanda, Rozmahel)
 
V zápase o umístění jsme předvedli nejkrásnější výkon na celém turnaji a jasně zvítězili 4:0. První branku dal Kocanda po krásné přízemní střele (1:0) – tak skončil i poločas a hráči byli burcováni ještě k lepším výkonům. Druhou půli jsme soupeře dostali pod drtivý tlak a svým důrazem v útoku přidali další dvě branky – obě střelil Čaněk, kdy se prosadil jeden na jednoho a svými dělovkami nedal brankáři šanci. Čtvrtou branku zařídil opět Čaněk, kdy utekl  po pravé straně a přihrál před prázdnou bránu Rozmahelovi a ten se z blízka nemýlil (4:0). Další šance Štolpy, Války a Kocandy už zůstaly nevyužity.
Závěrem chci poděkovat všem klukům, kteří hráli, za perfektní výkony na celém turnaji. Naše hra měla jiskru a výborné nasazení.K lepšímu umístění nám chybělo víc štěstí a v některých zápasech i více střeleckého štěstí. K nejlepším z našich patřili Laďa Čaněk, Tomáš Kocanda, Martin Žitka, Dominik Oliva, Erik Smékal a Danek Rozmahel. Všichni kluci hráli opravdu skvěle a za to jim patří velký dík!!! 5. místo je pro nás úspěchem!
 
Nejlepším hráčem našeho týmu na turnaji byl vyhlášen brankář Matěj Šnepfenberg (roč. 2001), který za celý turnaj obdržel pouze jedinou branku.
 
Hráči: Šnepfenberg Matěj, Smékal Erik, Oliva Dominik, Rozmahel Daniel, Žitka Martin, Kocanda Tomáš, Čaněk Ladislav, Válka David, Šedrla Petr, Štolpa Martin, Zimmermann Jakub, Drahozal Milan
 

Trenéři: Vlk Josef, Čaněk Ladislav, Smékal Erik, Kromus František, Drahozal Milan

Fotogalerii k turnaji zde naleznete na konci tohoto týdne !!