Jdi na obsah Jdi na menu

Přípravka vybojovala 2. místo na turnaji E.ON Cup 2010 v Třebíči

V sobotu 15.5.2010 se konal turnaj fotbalistů do deseti let v Třebíči, kde poměřili své síly Obrazekve dvou skupinách po 6 týmech mladí fotbalisté ze Znojemska a Třebíčska.  Záštitu nad turnajem převzala již po šesté společnost E.ON.

Krumlovská přípravka se zúčastnila tohoto turnaje již po třetí – v roce 2008 získala 4. místo, v roce 2009 5. místo a letos vybojovala krásné 2. místo a konečně vezla domů krásnou sadu dresů od sponzora turnaje firmy PUMA.

Ve skupině jsme předvedli krásná utkání a s plným počtem bodů a skórem 13:0 jsme postoupili do semifinále, ve kterém jsme přehráli tým Hrotovic  a čekalo nás finále s celkem Znojma. Na poslední zápas v turnaji už nám nezbylo tolik sil a podlehli jsme 0:3. Druhé místo je ale pro nás obrovským úspěchem a odměnou za postivou práci. Na sobotním turnaji krumlovská přípravka vynikla i díky jednotlivcům – nejlepším hráčem celého turnaje se stal Ladislav Čaněk a navíc se ještě podělil o udělení titulu nejlepšího střelce turnaje se znojemským hráčem Dominikem Šimkou (oba shodně nastříleli za celý turnaj 9 branek). Krumlovský gólman Matěj Šnepfenberg byl vyhlášen nejlepším brankářem celého turnaje – první branku inkasoval až ve finálovém zápase.

Kluci podali výborný výkon a ukázali obrovskou chuť hrát fotbal. 2. místo na turnaji jim bylo odměnou za poctivou práci na trénincích. Dík jim patří také za to, jak skvěle reprezentovali nejen sami sebe, ale i celý domovský klub. Dík patří i všem rodičům, kteří nás přijeli v hojném počtu do Třebíče podpořit.

 

Skupina I.                                                       Skupina II.

1) HFK Třebíč                                                1) 1. SC Znojmo

2) FC Miroslav                                               2) SK Huhtamaki Okříšky

3) 1. FC Jemnicko                                          3) FC Moravský Krumlov

4) Sokol Višňové                                            4) SK Moravské Budějovice

5) Sokol Hrotovice                                         5) Sokol Přímětice

6) Sokol Dobšice                                            6) TJ Destrukce Jaroměřice nad Rokytnou

 

Semifinále

M.K. – Hrotovice      3:0

Znojmo – Višňové       4:1

o 11. místo       Miroslav – Přímětice                2:4

o 9. místo         Dobšice – Okříšky                  2:5

o 7. místo         Třebíč – Mor. Budějovice        0:4

o 5. místo         Jemnicko – Jaroměřice           0:3

o 3. místo         Višňové – Hrotovice                0:0 (pok. kopy 2:0)     

 

Finále            

M.K. – Znojmo                      0:3      

 

Konečné pořadí turnaje

1. 1. SC Znojmo

2. FC Moravský Krumlov   

3. Sokol Višnové

4. Sokol Hrotovice

5. TJ Destrukce Jaroměřice n. Rok.

6. 1. FC Jemnicko

7. SK Moravské Budějovice

8. HFK Třebíč

9. SK Huhtamaki Okříšky

10. Sokol Dobšice

11. Sokol Přímětice

12. FC Miroslav

 

Vyhlášení individuálních cen

Nejlepší brankář - Matěj ŠNEPFENBERG  (roč. 2001, FC Moravský Krumlov)

Nejlepší střelec - Dominik ŠIMKA  (roč. 2000, 1. SC Znojmo, 9 branek)

Nejlepší hráč - Ladislav ČANĚK (roč. 2001, FC Moravský Krumlov, rovněž 9 branek na turnaji)

Nejlepší hráč turnaje získal certifikát na týdenní turnus ve Fotbalové škole Petra Čecha.

 

Zápasy Moravského Krumlova:

1) M.K. – Okříšky    5:0       Střelci: Čaněk 2x, Stix, Pospíšil O., Válka                  

Krumlovský tým se do soupeře prvního zápasu turnaje od začátku pustil a nedal mu díky dobrým podáním a důrazné hře takřka žádnou šanci. Kluci hráli s chutí a vysoce zvítězili.

 

2) M.K. – Mor. Budějovice  1:0       Střelec: Čaněk            

Druhý zápas v turnaji nás herně prověřil. Výbornou kombinační hrou a důrazem v obraně jsme dokázali tým Budějovic přehrát a zvítězit. Naši jedinou branku vsítil Čaněk a rozhodl o našem těsném vítězství. Kluci však měli mnohem vícě šancí zvýšit náš jednobodový náskok, ty však neproměnili.

 

3) M.K. – 1. SC Znojmo        1:0       Střelec: Pospíšil V.      

Ve třetím zápase proti nám nastoupilo výborné muřstvo ze Znojma. Kluci přesně plnili pokyny z kabiny a se skvělou defenzivní prací vyráželi do brejků. V 7. minutě proměnil jeden z nich Vojta Pospíšil ve vítězný gól. Další naše šance stejného hráče po krásné přihrávce Čaňka         skončila na tyči. Kluci už těsné vítězství udrželi a byli už jen krůček od semifinále.

 

4) M.K. – Jaroměřice           2:0       Střelci: Čaněk 2x

V dalším zápase kluky zastihla chvilková nepřipravenost a soupěř nás dostával pod tlak. Kluci i přesto, že se jim nedařilo, bojovali na pokraji svých sil a nejlepší hráč turnaje Čaněk rozhodl dvěma brankama o naší výhře. Čaněk spolu s Rozmahelem byli na sobotním turnaji hnacím motorem celého týmu.

 

5) M.K. – Přímětice              4:0       Střelci: Čaněk 2x, Stix, Pospíšil V.

V posledním zápase skupiny jsme si mohli dovolit i prohru, ale kluci nenechali nic náhodě             a soupeře jasně přehráli. Znovu se střelecky prosadili Čaněk a výborně hrající Vojta Pospíšil. Prostor dostali i kluci z lavičky a ukázali svoji sílu. Svůj druhý gól v turnaji si připsal Stix             a jen potvrdil vyrovnanost našeho mužstva. Náš tým v čele s brankářem Šnepfenbergem nedostal ve skupině žádnou branku a skóre 13:0 nahánělo soupeřům strach.

 

Semifinále:        M.K. – Hrotovice      3:0       Střelci: Čaněk 2x, Válka

Zápasy o umístění a semifinále se hráli 2x15 minut (zápasy ve skupinách 1x15 minut). Kluci nastoupili do zápasu trošku nervózně, ale po 10 minutách hry začali soupeře dostávat pod tlak. Naši první branku nedal nikdo jiný než Čaněk, který byl v sobotu k nezastavení. Druhou branku střelil Válka a bylo rozhodnuto. Druhá půle už byla jasně v naší režii a gólové přílěžitosti se rodily jak na běžícím pásu. Třetí potvrzující gól přidal opět Čaněk a zpečetil tím naše jasné vítězství.

 

Finále:       M.K. – 1. SC Znojmo       0:3

Finálový zápas jsme sehráli opět proti silnému celku Znojma, který využil příležitosti vrátit nám jejich porážku v zápase ve skupině. Kluci houževnatě bojovali, ale síly ubývaly. Trhliny v naší obraně potrestali Znojemští dvěmi brankami a do půlky vedli 2:0. Z posledních sil jsme se vrhli do útoku a pokusili se o zvrat zápasu. Ten ale nepřišel a museli jsme se sklonit před soupeřem, který nad námi nakonec zvítězil 3:0.

Všichni krumlovští hráči zaslouží pochvalu za to, že v zápasech odevzdávali maximum                  a bojovali s plným nasazením až do úplného konce. Druhé místo je velkým úspěchem a všem jsme ukázali, že v Moravském Krumlově máme výborné hráče. K nejlepším z našich patřili beze sporu Šnepfenberg, Čaněk, Rozmahel, Pospíšil V. a Zimmermann, dobře odehráli i Šimeček a Vespalec.

Celkové skóre: 16:3

Čaněk L.         9 branek

Válka D.          2 branky

Pospíšil V.       2 branky

Stix M. 2 branky

Pospíšil O.       1 branka

 

Sestava: Šnepfenberg Matěj, Rozmahel Daniel ©, Zimmermann Jakub, Vespalec Roman, Čaněk Ladislav, Šimeček Filip, Válka David, Pospíšil Vojtěch a Ondřej, Rotter Vojtěch, Vejvalka Tomáš, Březina Marek, Stix Milan

Hlavní trenér: Vlk Josef

Trenér brankářů: Kromus František

Asistent trenéra: Čaněk Ladislav st.

Závěrečné díky patří všem hráčům, trenérům a rodičům za vzornou reprezentaci města Moravský Krumlov a našeho klubu FC Moravský Krumlov.

 

                                               Josef Vlk

 

 

                       

 

Náhledy fotografií ze složky EON CUP 2010