Jdi na obsah Jdi na menu

Přípravka – dohrávka

neděle 4.4. 2010 – hřiště Višňové

 
Moravský Krumlov – Dobšice  5 :  0
Střelci: Kocanda T. 2x, Smékal E. 2x, Šedrla P.
 
Na dohrávku s týmy Dobšic a Znojma (Znojmo se na utkání nedostavilo) jsme vyrazili na hřiště do Višňové. Hned od začátku jsme byli lepším týmem, což jsme potvrdili i gólově. Kluci si s chutí zahráli a zastříleli. Konečný stav 5:0 byl právem zasloužený.
 
Sestava: Šnepfenberg, Smékal, Rozmahel, Pospíšil V., Pospíšil O., Findejs, Kocanda, Šimeček, Zimmermann, Vespalec, Stix, Šedrla
 
 
11. kolo

neděle 11.4. 2010 -  hřiště Hatě

 
Moravský Krumlov – Šatov 9 : 0
Střelci: Čaněk L. 3x, Kocanda T. 2x, Smékal E., Šedrla P., Stix M., Pospíšil V.Obrazek
 
 
Moravský Krumlov – Hatě 5 : 0
Střelci: Čaněk L. 2x, Šedrla P., Stix M., Pospíšil V.
 
V zápasech s posledními týmy tabulky jsme potvrdili roli favorita a 2x jsme vysoce zvítězili. Kluci zápas nepodcenili a do soupeře se hned od počátku pustili. Dobře nám vycházeli kombinační hra a standartní situace. Soupeřům jsme nasázeli celkem 14 branek a hlavně v druhém  zápase byly k vidění krásné fotbalové akce. Byla to pro nás dobrá příprava na příští týden, kdy zajíždíme na horkou půdu do Znojma, kde budeme bojovat o první místo v tabulce.
Pochvalu za bojovnost a herní nasazení zaslouží celý tým. Střelecky se prosadil Laďa Čaněk, který nastřílel 5 branek. Nejlepšími hráči zápasu byla čtveřice – Kocanda, Šedrla, Čaněk, Pospíšil V. Doufám, že jim forma vydrží i na další zápasy.
 
Sestava: Šnepfenberg, Smékal, Rozmahel, Zimmermann, Kocanda, Šedrla, Čaněk, Pospíšil V., Pospíšil O., Stix, Vespalec
 
Trenéři: Vlk, Čaněk, Smékal, Kromus
 

Náhledy fotografií ze složky Připravka v Hatích