Přípravka na turnaji v Trstěnicích třetí

Moravský Krumlov – Prosiměřice    0 : 2

Moravský Krumlov – Oleksovice     2 : 0
Střelci: Čaněk L., Zimmermann J.

Moravský Krumlov – Trstěnice  0 : 4

ObrazekV pátek 8.5. 2009 jsme vyrazili do Trstěnic na turnaj strávit celé dopoledne hezkým fotbalem. O výsledky příliš nešlo, hlavním cílem bylo vyzkoušet 4 nové hráče – Stix Milan, Pospíšil Ondřej, Pospíšil Vojtěch, Šimeček Filip (ročníky 2001, 2002, 2003). Hra našich nejmenších byla vcelku dobrá a hlavně čtyřlístek nováčků v sestavě nezklamal. V konečném pořadí jsme skončili na 3. místě a domů si vezli krásný pohár. Organizace turnaje a hra všech týmů byla na výborné úrovni a celé dopoledne se neslo v pohodovém duchu. K nejlepším z našich na turnaji patřili Daniel Rozmahel a Jakub Zimmermann. Z těch nejmladších je nutné pochválit všechny, ale nejlepším z nich pro mě byl Vojta Pospíšil. Šlo o skvělou přípravu na nedělní mistrovská utkání s týmy Tasovic a Prosiměřic.

Sestava: Šnepfenberg Matěj, Smékal Erik, Kocanda Tomáš, Čaněk Ladislav, Rotter Vojtěch, Pospíšil Ondřej, Pospíšil Vojtěch, Stix Milan, Rozmahel Daniel, Šimeček Filip, Zimmermann Jakub, Kotlánová Michaela

Trenéři: Vlk J., Drahozal M., Čaněk L.

Přípravka – 11. kolo
neděle 10.5. 2009 – hřiště Tasovice

Moravský Krumlov – Prosiměřice   4 : 0
Střelci: Čaněk L. 2x, Urbánek P., Kocanda T.

Moravský Krumlov – Tasovice  1 : 1
Střelci: Urbánek P.

Na dvojzápas v Tasovicích jsme přijeli nabuzení a odvezli si 4 body. První zápas s týmem Prosiměřic jsme nastoupili se dvěma útočníky a posílením středové řady o Patrika Urbánka. Na naší hře to bylo hned znát a dostali jsme soupeře pod tlak. Výbornou kombinační hrou jsme si vytvořili velké množství šancí, které proměnili Kocanda a Čaněk na vedoucích 2:0. Tak skončil i poločas a hráči byli nabádáni hrát pořád stejně aktivně. Druhou půli jsme začali opět výborně a po několika minutách se uvolnil na pravé straně Čaněk, který svou druhou brankou v zápase zvýšil na 3:0. Naše obrana toho soupeři příliš nedovolila, a tak se zápas dohrával v klidu. Jedinou šanci  soupeřů zlikvidoval Matěj Šnepfenberg v brance. Druhou půli dostali šanci náhradníci – Lichý, Šimeček, kteří podali dobrý výkon. Poslední branku vsítil Uránek po nahrávce Smékala (4:0). Zápas jsme zvládli na výbornou a zaslouženě si zapsali do tabulky 3 body.
Druhé utkání proti nám stál kvalitní soupeř z Tasovic, který je v tabulce o příčku výš. Zápas začal v obrovském tempu a na hřišti v Tasovicích se rozpoutala pravá fotbalová bitva. Šance se střídaly na obou stranách a oba brankáři předváděli spoustu dobrých zákroků. Naše největší šance byly po sérii rohových kopů, kdy jsem ale nedokázali míč skákající po brankové čáře uklidit do sítě. Poločas tedy skončil za stavu 0:0. Do druhé půle jsme opět vletěli dobře a zvýšili svůj důraz před bránou. Znovu jsme si vytvořili dvě šance, ale branka jako by pro nás bylo zakleté území. Musel přijít trest z kopaček tasovických hráčů a prohrávali jsme 0:1. Naše hráče inkasovaná branka nepoložila a pořád jsme se tlačili do zakončení.Vyrovnání jsme se dočkali 5 minut před koncem, kdy se dostal k míči Patrik Urbánek, obešel dva hráče a přesně zakončil na 1:1. To nám ale nestačilo a nepřestávali jsme útočit. Další velkou šanci už ale Urbánek neproměnil a zápas skončil remízou. Hráči odcházeli z hřiště za potlesku diváků, který patřil oběma mužstvům. Z našich hráčů zaslouží pochvalu trojice obránců – Smékal, Šedrla, Zimmermann. Dobře zachytal Šnepfenberg a konečně se prosadili útočníci, výborný výkon podal Urbánek. Hráčem zápasu byl pro mě Jakub Zimmermann, který hraje zápas od zápasu lépe. Doufám, že dobré výsledky klukům zvednou sebevědomí a budou už jen a jen lepší.

Sestava: Šnepfenberg Matěj, Smékal Erik, Šedral Petr, Zimmermann Jakub, Kocanda Tomáš, Urbánek Patrik, Čaněk Ladislav, Šimeček Filip, Rozmahel Daniel, Lichý Patrik

Trenéři: Čaněk, Drahozal, Kromus, Smékal, Vlk