Přímětice – MK  0:3

Střelci: Kocanda 2, Pospíšil V.

Sestava: Šnepfenberg, Kotlánová, Smékal, Cimroš, Kocanda, Šedrla, Válka, Čaněk, Pospíšil V., Pospíšil O., Lichý

Naši svěřenci navázali na velmi dobré výkony z minulých utkání. Hra měla šťávu a od začátku utkání jsme si vytvořili tlak. První gól přišel z kopačky Kocandy, kdy zkušeně přehodil gólmana hostí. Následně utekl Čaněk, obhodil si brankáře a před prázdnou bránou našel V.Pospíšila. 2:0. Třetí gól přidal opět náš kapitán Kocanda a o výsledku bylo rozhodnuto.

Štítary – MK 1:2

Střelci: Čaněk 2

Ve druhém utkání se začala projevovat únava některých hráčů. Opět jsme si vytvořili šance, ale skórovat se nám nedařilo. Do vedení nás poslala branka Čaňka až ke konci první půle. Ve druhé půli byla hra velice vyrovnaná a soupeři se podařilo vyrovnat.Vítězný gól přišel až těsně před závěrečným hvizdem. To skvělou přihrávkou našel Kocanda na půli Čaňka  ten svým únikem zvýšil na 2:1.

Závěrem trenéři děkují všem hráčům za předvedenou kolektivní hru, nasazení a bojovnost.