MK – 1.SC Znojmo 2:2
Branky: Kocanda 2

Sestava: Šnepfenberg, Kotlánová, Šedrla, Rozmahel, Zimmermann, Válka, Pospíšil, Kocanda, Findejs, Čaněk

Trenéři: Vlk, Čaněk, Smékal, Kromus

V úvodním utkání na hřišti v Dobšicích jsme změřili síly z domácím celkem. Hned od začátku jsme diktovali tempo hry a soupeře zatlačili na jeho polovinu hřiště. Dobrou kombinací jsme si vytvořili několik šancí. Do konce prvního poločasu se ale trefil do černého pouze Šedrla.V druhé půlce jsme ubrali na důrazu a soupeř z ojedinělé akce vyrovnal. Nás ale branka nezlomila, vedení na naši stranu strhl Čaněk. Další šance jsme už nedokázali proměnit a zvítězili pouze 2:1.

V druhém utkání nás čekal druhý tým tabulky – Znojmo. Hráči byli nabádáni k důrazu a k max. nasazení. Soupeř se sice dostal do rychlého vedení, ale do poločasu stihl ještě vyrovnat kapitán týmu – Kocanda. V druhé půli se hra se spoustou šancí  přelévala z jedné strany na druhou . 7 minut před koncem jsme využili zmatku znojemské obrany a Kocanda svým druhým gólem v zápase otočil stav na 2:1. Soupeř vrhl všechny síly do útoku a z velmi přísné penalty vyrovnal. V poslední minutě se uvolnil Čaněk,ale jeho dravý průnik brankou neskončil.