Branky: Kocanda, Smékal, Pospíšil, RozmahelObrazek

MK – Šatov  2:0 (1:0)
Branky: Kocanda, Pospíšil

Sestava: Šnepfenbergr, Smékal, Kotlánová, Šedrla, Zimmermann, Válka, Rozmahel, Kocanda, Pospíšil O. a V., Lichý

Trenéři: Vlk, Smékal, Čaněk, Kromus

V neděli zajížděli naši nejmenší na první mistrovská utkání do Šatova. V prvním zápase jsme jasně přehráli tým Hatí a zvítězili 4:0. O naše branky se postarali do poločasu Kocanda a Pospíšil. Hráli jsme dobře organizovaný fotbal s krásnými kombinovanými prvky. Soupeře jsme do žádné příležitosti nepustili a zvýšili skóre na 4:0.Prosadili se Smékal a Rozmahel. Celé mužstvo hrálo výborný fotbal.

Náš druhý zápas nám nevyšel podle našich představ , poločas jsme sice vedli 1:0 brankou Pospíšila, ale naší hře chyběl důraz a větší odhodlání. Soupeře jsme pustili do dvou akcí, ale chytající Šnepfenberg byl bezchybný. Hráči byli nabádáni k většímu důrazu a větší touze po vítězství. Hned od prvních minut druhého poločasu bylo vidět, že si naše rady vzali k srdci a soupeře jsme dostali pod stálý tlak. Krásnými kombinacemi jsme se dostávali na dostřel soupeřovi branky,ale první 4 šance jsme nevyužili. Pak převzal na půlící čáře míč Kocanda, obešel dva protihráče a krásně zakončil na 2:0.Další šance jsme už nevyužili. Domů si vezeme 6 bodů, posíleni dobrými výkony.

V neděli zajíždíme do Dobšic, kde změříme síly s domácím týmem a týmem ze Znojma.