Jdi na obsah Jdi na menu

MK – Miroslav 1:0
Branka: Kocanda

 

MK – Tasovice 6:0

Branky: Kocanda 3, Pospíšil V. 2, Kotlánová

Sestava: Šnepfenberg, Smékal, Kotlánová, Zimmermann, Kocanda C, Šedrla, Čaněk, Rozmahel, Pospíšil V. a O., Lichý

Trenéři: Vlk, Čaněk, Kromus, Smékal

Další dva zápasy jsme odehráli opět na domácím hřišti. V tom prvním jsme hráli o první místo v tabulce s týmem z Miroslavi.

Od prvních minut se rozpoutala velká fotbalová bitva, při které se oba týmy tlačili do zakončení. Naši hráči se dostali do vedení brankou Kocandy, kdy Tomáš obešel 3 protihráče a krásnou střelou zakončil na 1:0. Do půlky jsme stačili ještě nastřelit tyč z kopačky Smékala. Soupeř se dostal do dvou sólových úniků, ale jeho střely mířily mimo.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem nedostat branku, kluci perfektně plnili pokyny trenérů a soupeře drželi daleko od naší branky. Utkání jsme mohli pojistit druhou brankou, ale naše závary u branky soupeře gólem neskončili. Závěr zápasu patřil Miroslavi, ale svou převahu nedokázali využít ve vyrovnávací branku.

Druhý zápas jsme odehráli proti Tasovcicím. Utkání bylo pouze otázkou skóre a naši hráči si s chutí zastříleli. Dokázali jsme vstřelit 6 branek a spoustu dalších akcí jsme bohužel ještě zahodili. 

Dalších 6 bodů  z domácího hřiště nás vyšvihlo na 1.místo tabulky. A kluci opět potvrdili stoupající formu. Všechny hráče musím pochválit za výborné výkony a přesné plnění pokynů trenéra. Dobře nám zahrála obranná trojice Smékal, Kotlánová, Zimmermann. Nejlepším hráčem našeho týmu byl Tomáš Kocanda, který jako kapitán táhne každý zápas svůj tým jak herně, tak i střelecky.

Příští týden se představíme opět na domácím hřišti a doufám, že hráči zase potvrdí svoje dobré výkony  a další body zůstanou doma.

 

 

Bohutice – MK B  2:0

Bohutice – MK B 3:0

Sestava: Březina, Šimeček, Pitra, Vejvalka, Drahozal, Šnepfenberg, Rumián, Sobotka J. a L., Záviška, Rotter

Trenéři: Fiala, Drahozal

Ved.týmu: Březina M.

B přípravka odehrála dva zápasy s Bohunicemi.

V prvním zápase podlehla smolně 2:0, kdy byla herně lepší,ale nedokázala odvrátit rychlé brejky soupeře.

V druhém utkání byl vývoj podobný jako v prvním, kdy tým z Bohunic využil domácího prostředí a dokázal zvítězit 3:0.

Na hráčích béčka jde vidět herní zlepšení, ale bohužel  to zatím nedokáží potvrdit výsledkově. Chybí nám  herní vyspělost a zápasová zkušenost. Ale i tak chválím kluky za herní nasazení a docházku.

 

 

 

J.V.