Branky: Kocanda Tomáš

Moravský Krumlov – Štířaty   1 : 0

Branky: Kotlánová Michaela

Sestava: Šnepfenberg Matěj, Smékal Erik, Kotlánová Michaela, Zimmermann Jakub, Rozmahel Daniel, Šedrla Petr, Kocanda Tomáš, Čaněk Ladislav, Pospíšil Ondřej, Pospíšil Vojtěch, Stix Milan

První zápas na domácím hřišti sehrála naše přípravka nezvykle v sobotu. Našimi soupeři byli čtvrtý a pátý tým tabulky. Zápasy se hráli před početným publikem, ve kterém nechyběli zástupci nově zvoleného vedení. Hned od začátku zahajovacího utkání byly vidět šance na obou stranách. Naše šance jsme však v počátku nedokázali proměnit, a tak se dostal do vedení soupeř z přímětic (0:1). Inkasovaná branka nás nezlomila a do poločasu vyrovnal krásnou střelou Kocanda. Do druhé půle jsme šli s cílem dát rychlou branku a rozhodnout tak vyrovnaný zápas. Nejblíže gólu byl Čaněk, ale jeho střelu zastavila tyč. Kluci měli optickou převahu, ale soupeř hrozil rychlými brejky, které skvěle vychytal brankář Šnepfenberg.Ke konci zápasu už byla na našich kopačkách nervozita, a tak zápas skončil nerozhodně 1:1.

Náš druhý zápas měl podobný scénář, kdy jsme si vytvořili herní převahu, ale nedokázali jsme naše šance proměnit. Největší závary před hostující brankou byly po rohu Čaňka, ale naše nedůrazná koncovka přála soupeři. Rozhodnutí přišlo až 2 minuty před koncem utkání, kdy střela Míši Kotlánové zapadla rovnou za tyč. Vítězství 1:0 bylo zasloužené a hráči zaslouží pochvalu za bojovnost. Kdybychom měli více střeleckého štěstí, mohli jsme doma plně bojovat.

Trenéř: Vlk J., Smékal P., Čaněk L.