Přípravka – 13. kolo

neděle 24.5. 2009 – hřiště Dobšice

Moravský Krumlov – Dobšice   3 : 1

Střelci: Urbánek Patrik 2x, Čaněk Ladislav

Na další 2 zápasy zajížděla naše přípravka na hřiště do dobšic. První zápas sehrála s domácím celkem a dařilo se nám jak herně, tak i střelecky. První půli jsme soupeře přehráli a moc jsme mu toho nedovolili. První gól zařídil Patrik Urbánek - po sérii rychlých přihrávek prostřelil z blízka domácího brankáře. Ten druhý přišel opět z kopačky Urbánka, kdy využil chybné rozehrávky domácích borců. Další šance volající po brance jsme už nevyužili, a tyk poločas skončil 2:0. Po obrátce hráči Dobšic přidali na důrazu a hned v první minutě druhého poločasu snížili na 1:2. Naši hráči byli rychlou brankou zaskočeni a soupeř se dostal do dvou samostatných nájezdů. Ty ovšem zlikvidoval výborně chytající Šnepfenberg (roč. 2001)  a udržel nám těsný náskok 2:1. Naše kluky výborné zákroky brankáře vyhecovaly a začali jsme soupeře opět přehrávat. Začalli jsme lépe kombinovat, což přineslo uklidňující branku  - to si uprostřed hřiště vyměnili míč Urbánek s Kocandou a první jmenovaný utekl po levé straně a propasíroval míč před domácí bránu, tam se prosadil svým důrazem Čaněk a bylo to 3:1. Konec zápasu jsme si už pohlídali a zaslouženě vyhráli.

Moravský Krumlov – Božice  2 : 0

Střelci: Urbánek Patrik 2x

Náš druhý soupeř – tým z poslední příčky tabulky se dlouho držel a odolával našemu tlaku. Hra se většinou utápěla v osobních soubojích a boji o každý míč. Náš tlak se ale postupem času stupňoval a bylo otázkou času, kdy přijde první gól. Obě naše branky jsme vstřelili těsně před koncem první půlky. O góly se postaral opět Patrik Urbánek a potvrdil tak svůj dobrý výkon. Druhou půli jsme už dohrávali s kluky z lavičky a domů si vezeme  cenných 6 bodů. Všichni kluci se snažili nechat na hřišti všechno a jejich herní nasazení slavilo úsoěch. Závěrem chci pochválit Matěje Šnepfenberga za předvedený výkon.

Sestava: Matěj Šnepfenberg, Jakub Zimmermann, Michaela Kotlánová, Daniel Rozmahel, Patrik Urbánek, Tomáš Kocanda, Ladislav Čaněk,  David Válka, Vojtěch Rotter, Patrik Lichý, Tomáš Vejvalka, Filip Šimeček

Trenéři:  Vlk J., Čaněk L., Drahozal M., Smékal E., Kromus F.