Moravský Krumlov – 1. SC Znojmo   1 :  2  (1:1)

Branka: Smékal E.

Moravský Krumlov – Dobšice  2 :  0  (1:0)

Branky: Kocanda T., Čaněk L.

Sestava: Šnepfenberg Matěj, Smékal Erik, Rozmahel Daniel ©, Zimmermann Jakub, Pospíšil Ondřej, Pospíšil Vojtěch, Stix Milan, Kocanda Tomáš, Šedrla Petr, Čaněk Ladislav

Na další dva zápasy jsme do Znojma a hned na začátku nás čekalo nemilé překvapení – zápasy se opět hrály na malém hřišti s umělým povrchem, které nemá herní rozměry.

Souboj prvního celku tabulky s druhým neukázal žádné fotbalové akce a na malém prostoru šlo jen o spršku osobních soubojů. Domací se dostali do vedení, když naše obrana nechala za zády jednoho z domácích útočníků (1:0). Vyrovnat se nám podařilo po rohu Čaňka, kdy se k odraženému míči dostal Smékal a skóroval. Na konci první půle jsme domácí tým dostali pod tlak, ale vedoucí branka nepřišla. Druhá půle nepřinesla moc šancí a domácí dali 2 minuty před koncem vítězný gól, čímž po hrubce v obraně a špatném vyběhnutí brankáře rozhodli tohle utkání (2:1). Dobře rozehraný zápas jsme smolně prohráli. Znojemský fotbalový svaz by se měl zamyslet, jestli je tak malé hřiště skutečně vyhovující pro 16 malých hráčů. Nejméně 3x jsme podávali námitky a pořád se nic neděje.

Další zápas jsme hráli s týmem Dobšic a znovu nám dělal problém ztížený prostor. Do vedení jsme se šli po brance Kocandy, ale žádnou jinou šanci jsme za 20 minut nevymysleli. Druhou půli jsme začali tlakem a po dvou šancích zvýšil naše vedení Čaněk  na 2:0. Těsné vedení jsme již uhlídali a zvítězili. Kluci by se měli zamyslet, jestli do zápasu dali všechno.Chyběl nám důraz a bojovnost. Když se herně nedaří, musí na radu přijít bojovnost a ta nám bohužel chyběla.

Trenéři: Vlk J., Čaněk L., Smékal P., Kromus F.