Střelci: Kocanda 3, Pospíšil, Smékal

MK – Miroslav 1:6 (0:2)

Střelci: Stix

Sestava: Šnepfenbergr, Smékal, Zimmermann, Vespalec, Kocanda, Válka, Stx, Pospíšil V+O, Čaněk

V neděli 9.5. jsme zajížděli na zápasy do Višňové. Hned na začátku zápasu nás trápila marodka. (Kotlánová, Šedrlová, Rozmahel nemohli pro nemoc nastoupit).

První zápas jsme  proti nevýrazným Tasovicím  dokázali do poločasu hned dvakrát skórovat. Naše hra byla neurovnaná, s nepřesnostmi. Druhá půle už byla lepší a soupeře jsme dostali pod stálý tlak. Konečný výsledek byl zasloužený, ale naše hra postrádala přesnost a jiskru.

V druhém zápase proti nám nastoupil soupeř z Miroslavi, který na jaře neztratil na bod. Prvních deset minut jsme se soupeřem dokázali držet krok, ale poté jsme udělali dvě hrubé chyby v obraně a to určilo poločasové skóre 0:2.

Druhou půli jsme absolutně nezvládli a soupeř nám nasázel během deseti minut 3 góly. Skóre mohlo narůstat i dále, ale výborné zákroky předváděl Šnepfenbergr. Náš čestný gól dal Stix po přihrávce Pospíšila. Konec zápasu byl již v režii miroslavských . Kluci se nedokázali vyrovnats durazem v osobních soubojích a tak jsme vysoce prohráli a v tabulce se propadli o bod za svého soupeře.

Trenéři: Vlk, Čaněk, Smékal, Kromus