Jdi na obsah Jdi na menu

FOTBALOVÝ TURNAJ PŘÍPRAVEK
 
Pořadatel: FC Moravský KrumlovObrazek
 
Termín: neděle 30.8. 2009, zahájení 8:30 hod.
 
Kategorie: starší přípravka (ročník 1999 a mladší)
 
Místo: stadion „Na střelnici“ Moravský Krumlov
 
Hrací čas: 1x20 min., střídání hokejovým způsobem
 
Ceny: oceněno bude 1. – 8. místo, nejlepší hráč, nejlepší brankář a nejlepší střelec
 
Pravidla: hraje se podle pravidel ČMFS pro přípravky
  •          hraje se 7+1
  •          za vítězství se udělují 3 body, za remízu 1 bod
  •         o pořadí ve skupinách rozhoduje počet bodů, vzájemný zápas, rozdíl branek
  •          auty se vhazují, rohy kopou
  •          v zápasech o umístění při nerozhodném výsledku následuje 5 penalt
 
Systém turnaje:
  • dvě skupiny po pěti mužstvech
  • ve skupině hraje každý s každým
  • každé mužstvo bude hrát o umístění
 
Zúčastněná mužstva:
Skupina A: Višňové „B“, Hostěradice, Práče, Ivančice, Zbýšov
Skupina B: Dobšice, Žabčice, Tasovice, Moravský Krumlov, Višňové „A“
 

Časový rozpis:

Hřiště 1                                              Hřiště 2

9.00 – 9.20                   Višňové „B“ – Hostěradice          Dobšice – Žabčice 

9.25 – 9.45                   Práče – Ivančice                        Tasovice – MK

9.50 – 10.10                 Višňové „B“ – Zbýšov                  Višňové „A“ – Dobšice             

10.15 – 10.35                Hostěradice – Práče                   Žabčice – Tasovice

10.40 – 11.00                Ivančice – Zbýšov                       MK– Višňové „A“

11.05 – 11.25                Višňové „B“ -  Práče                    Dobšice  – Tasovice

11.30 – 11.50                Hostěradice – Zbýšov                  Žabčice – Višňové „A   

11.55 – 12.15                Ivančice – Višňové „B“                 Mor. Krumlov – Dobšice

12.20 – 12.40                Práče – Zbýšov                           Tasovice – Višňové „A“

12.45 – 13.05                Hostěradice – Ivančice                 Žabčice – MK         

 

Zápasy o umístění     

13.20 – 13.40                A5 – B5                                       A4 – B4

13.45 – 14.05                A3 – B3                                       A2 – B2

14.10 – 14.30                A1 – B1

 

finále

 

14:40   VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ