Jdi na obsah Jdi na menu

První přátelské utkání staršího a mladšího dorostu se uskutečnilo v sobotu 16.1.2010. Na upraveném umělém povrchu ve Velkém Meziříčí.


Starší dorost:

Velké Meziříčí – FC Moravský Krumlov 2:0 (0:0)

 

Utkání ukázalo, že obě mužstva jsou na začátku přípravného období. Přesto bylo vidět na obou stranách pár pěkných kombinací. Domácí měli sice větší pohodu na kopačkách,ale některé naše rychlé protiútoky volaly po lepším zakončení.Ukázalo se opět,že největší slabinou našeho mužstva je kvalitní útočník s chladnou hlavou.Toto kriterium splňoval Zdeněk Fiala,který bohužel z pracovních důvodů musel ukončit kariéru.Přesto se do přípravy zapojili i noví hráči a nikdo z nich nezklamal.Ve druhém poločase rozhodla chyba v obrané rozehrávce a v poslední minutě přísně odpískaná penalta. I přes prohru naše hra nevypadala vůbec marně.

Sestava: Tauvinkl, Houdek, Kotlán, Matějka, Navrátil, Hladký, Vystrčil, Šabaka, Schwarz, Staněk, Kolegar, Zoufalý, Černý, Veselý, Urbánek

 


Mladší dorost

Velké Meziříčí – FC Moravský Krumlov 5:1 (2:1)

 

Tento zápas se představili mladší dorostenci ve velmi dobrém světle.Někteří se viděli poprvé a z kádru ml. dorostu se do přípravy zapojilo minimum hráčů.První poločas byli vyrovnaným soupeřem.První branku se podařilo domácím vstřelit po nedorozumění v naši obraně.Několik šancí soupeře chytil Urbánek. Zákrokem jako od Petra Čecha vychytal i dorážku do šibenice z malého vápna.Svou první trefu do černého má na kontě Ševčík,který se po delší pauze zapojil a je zatím nejlepším našim střelcem přípravy.V této chvíli nám vycházeli rychlé protiútoky a i domácí rozhodčí měl na nás přísnější metr.Zákrok na Tauvinkla v pokutovém území volal po červené.Bohužel píšťalka zůstala v klidu a ani pokutový kop se nezahrával. Domácím pod dojmem nedotknutelnosti se začali osmělovat a hra se přitvrdila.Do poločasu se jim podařilo zvrátit příznivý stav na svou stranu.Druhý poločas již domácí ovládli a bez problémů se jejich konto zvyšovalo.Snaha našich hráčů byla velká a někteří si sáhli až na dno.Bohužel to je způsobeno jejich přístupen k přípravě.Bez tréninku to vždycky bude bolet víc.Věříme,že se tento stav obrátí a příchodem nových lidí do týmu vznikne větší konkurence.

Sestava: Urbánek,Pecina,Probošt,Zoufalý,Hladký T.,Kolegar,Veselý,Černý,Hladký M.,Tauvinkl,Ševčík,Navrátil

 


Branky: Ševčík Jakub