Jdi na obsah Jdi na menu

FC Moravský Krumlov - MKZ Rájec-Jestřebí 0:2 (0:1)


Branky: 27. Macík, 72. Ostrý
Diváků: 250
Moravský Krumlov: Bogner - Klodner, Hlučil, Horák, Vošmera, Laml (65. Žák), Záviška, Šeiner, Machotka, Procházka - Vybíral
Rájec: Němeček - Škvarenina, Palkanynec, Ostrý, Macík, Rusler, Sedlák, Šmýd, Nedělník, Reiter, Šmerda

Na těžkém, ale v rámci možností dobře připraveném terénu, se hrál opatrný zápas. Na obouObrazek mužstvech bylo vidět, že nechtějí udělat chybu a inkasovat jako první. Hra byla rozdrobena nepřesnostmi a fauly, takže utkání nemělo velké tempo. Blíže k brance jsme měli v prvním poločase my. Ale naše zakončení bylo buď nepřesné, nebo nedůrazné. Hosté skórovali svojí první střelou na branku. Ve 27. minutě se trefil z volného přímého kopu Macík. Druhá půle se od první moc nelišila. K zakončení jsme se dostávali opět složitě a standardní situace odvracel s přehledem v neděli výborný Macík. Hosté ve druhé půli kontrolovali hru a čekali na šanci. V 72. minutě zůstal na penaltě trestuhodně neobsazený Ostrý a poslal Šmerdův centr do sítě.  Alespoň naději mohly přinést šance Žáka a Procházky, které volaly po gólu. Obě střely ale skončily mimo. Bohužel Rájec na rozdíl od nás vytěžil z minima maximum, a  tak jsme si připsali první domácí porážku.

 Hosté se představili jako vyspělé mužstvo, které ví, co chce hrát a umí to přenést na hřiště. My jsme si sice vytvořili více šancí, ale naše hra byla upracovaná a nepřesná. Hned ve středu nás ale čeká další těžký duel s Tasovicemi. Utkání začne netradičně v 17 hod.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Rájec v MK