Bogner-Hybler,Matějka,Kabelka,Navrátil,Kotlán,Vystrčil,Staněk,Šabaka,Schwarz,

Sobotka-Kolegar,Hladký,Zoufalý,Tauvinkl

Sparta Brno B

Prokeš-Drobný,Kotoun,Uma,Stehlík,Dostál,Karlík,Ianosteac,Sadílek,Cenek,Kubíček-Toman,Koliba,Šťastný,Olkhovyvy

K důležitému utkání 4.kola jsme zajížděli v neděli 30.8.2009 na Spartu Brno B. Našim cílem bylo hlavně nedostat branku. Začátek utkání byl z obou stran opatrný a nikdo nechtěl udělat první chybu. S postupem času jsme se začali víc osmělovat a vytvářet si gólové situace. První velkou šanci spálil Kotlán, kdy si naběhl na křížnou přihrávku z pravé strany a z 10metrů slabší levou nohou netrefil bránu. Druhou velkou šanci připravil Schwarz Sobotkovi. Ten pro změnu na centrovaný míč do malého vápna nedosáhl. Najednou pod dojmem, že bychom mohli pomýšlet i na vítězství jsme začali kupit chyby v rozehrávkách. První poločas skončil 0:0. O poločasu jsme nabádali kluky k trpělivosti a hlavně se uklidnit. Do druhého poločasu přišli domácí s větší aktivitou. Nám se podařilo tuto aktivitu eliminovat a opět jsme hrozili z protiútoků. Domácí mužstvo jsme k žádné nebezpečné akci nepustili. Zkušení hráči,kteří již okusili angažmá v A týmu, se zachovali jako staří harcovníci a dávali do hry větší klid  a rozvahu. Rozhodnutí přišlo v 60 min, kdy opět agilní Sobotka vzal na sebe zodpovědnost. Prodral se kolem autové čáry a střelu z levé strany mu ještě domácí brankař vyrazil, ale jen na kopačky Staňka, který se tentokrát nemýlil 0:1 (v předchozím kole neproměnil penaltu). Domácí se snažili vyrovnat a vrhli všechno do útoku. Naše hra byla sice nervóznější, ale do vážnější situace se domácí dostali jen jednou, kdy se do vápna řítil domácí útočník. V poslední chvíli čistě zasáhl Kabelka. O možnost si vytvořit větší tlak se domácí připravili sami svou nedisciplinovaností. Po jednou z mnoha soubojů na polovině hřiště v 75 minutě neudržel nervy na uzdě domácí Ianosteac a dostal červenou kartu. Když by se mohlo zdát, že bude jednoduché dohrát zápas, opak byl realitou. Domácí se více semkli a trenér ještě poslal na hřiště dva čerstvé hráče. Nyní se ukázala síla mužstva a fotbalová vyzrálos některých hráčů. První body z venku jsou cenné a doufáme, že na domácí půdě kdy přivítáme Kyjov  potvrdíme stoupající tendenci. Přijděte nás povzbudit a vytvořit domácí krásnou atmosféru.