Jdi na obsah Jdi na menu

Fotbalisté našeho klubu mají za sebou náročný víkend,který však zvládli až nečekaně Obrazekhladce a vnesli mezi svoje příznivce mírný optimismus. "A" mužstvo mělo naplánované soustředění a počítalo se s odložením utkání v Mikulově proti Bořeticím,vzhledem k tomu,že jsme se však se soupeřem na náhradní termín nedohodli,bylo vedením klubu rozhodnuto,všechna nasmlouvaná utkání odehrát s tím,že se maximálně vytíží béčko a dorost..

Proto v sobotu do Žabčic odjelo béčko v omlazeném složení,přesto na turnaji slavilo další vítězství,tentokrát nad ambiciózním dorostem Kohoutovic v poměru 4 : 0. Odpoledne do Mikulova mělo jet béčko v nejsilnějším možném složení,avšak vinou některých vynucených absencí se nakonec k utkání proti Bořeticím,hrajícím 1.b třídu vypravilo jedenáct hráčů s náhradním brankářem Michalem Bognerem a na lavičce zůstal Michal Krška,hráč Petrovic. O to více těší bojovný a kvalitní výkon tohoto mužstva,které nakonec zvítězilo 3 : 2,když někteří v závěru již po absolvování druhého utkání v jednom dni sotva stáli na nohou a navíc mnozí byli tvrdě hrajícím soupeřem řádně dokopaní. Výborný byl Mirek Vošmera v brance,obranu skvěle řídil nestárnoucí Petr Doubek,střed pole ovládl jediný áčkař v týmu Standa Vybíral,střelecky se dvakrát prosadil Radek Doubek a nádherným trestňákem Libor Havlíček,pochvalu však zaslouží všichni od nejmladšího Lukáše Adamíka po Luboše Bognera a Honzu Nahodila,solidní výkon však odvedli i ostatní - Vlk,Brezničan,Pasterný i oba náhradníci,kteří se dostali do hry.
V neděli se dočkal velmi dobrého výsledku i starší dorost,který po pěkném výkonu porazil v Líšni kvalitní tým Vyškova vysoko 4 : 0,tak pouze mladší dorost kombinovaný s některými hráči béčka,kteří byli ještě schopni a ochotni absolvovat další zápas ,nestačil se silami na turnaji v Hostěradicích a podlehl domácímu béčku 1 : 7. Na závěr soustředění se utkalo naše áčko v neděli odpoledne na nádherné umělce v Třebíči s tradičním soupeřem - celkem Náměště nad Oslavou. Přestože víkend byl pro naše hráče náročný,předvedli velmi dobrý výkon a ani chvíli nedali svému soupeři šanci na dobrý výsledek. Do poločasu si vytvořili rozhodující náskok a ve druhé půli tempo nečekaně ještě vystupňovali a závěr se proměnil v naši exhibici. Sestava a střelci branek jsou uvedeni na jiném místě,výkon mužstva jako celku snese přísná měřítka a přítomní funkcionáři a příznivci byli utkáním potěšeni. Po předchozích ne zrovna přesvědčivých výkonech v Mikulově mužstvo ukázalo,že můžeme jít do jarní části soutěže s tím,že jsme dobře připraveni.
                                                                                     Petr Krška sekretář klubu