V sobotu 4.7.2009 se mužstvo starých pánů zúčastnilo fotbalového turnaje v Olbramovicích. Turnaje se zúčastnila družstva Olbramovic, Litobratřic, Kadaně a Moravského Krumlova.

Každé utkání se hrálo 2x30 min.

Do turnaje jsme nastoupili pouze s 12 hráči (1 hráče jsme si půjčili).

Sestava1.utkání: Holátko Radek, Machotka Pavel, Drahozal Pavel, Kotlán Jiří, Binder Vlasta,
Coufal Eda, Soural Luboš, Vystrčil Vášek, Čemerka Jiří, Adamík Mojmír, Brabec Pavel.

Na 2.utkání odjel Brabec a zranil se Soural, proto trenér povolal Tuze a Smrčka, v obou utkáních nás podporoval jeden střídající povolaný z tribuny, ale i ten pomohl.

Trenér: Kotlán

V prvním zápase nás čekala Kadaň, kterou jsme porazili 4:2,kdy stříleli branky Mojmír Adamík 2x, Pavel Brabec a Eda Coufal.
Několik naších prvních útoků soupeř ubránil a po několika minutách dostáváme první gól,
to se teprve zahříval náš největší tajný triumf turnaje Adamík, stačilo jen pár minut a zakončuje svoje sólo vyrovnávací brankou.
V druhé půli soupeř z ojedinělé akce dává na dva jedna,znovu prohráváme, hrající trenér Kotlán uděluje pokyn, vše na Mojdy, taktika přinesla ovoce a Adamík křižnou střelou srovnává na dva dva,další gól přidáváme po trestném kopu Brabce kdy dorážel do prázdné brány Coufal. Poslední branku dává Brabec po precizně zahraném rohovém kopu, postupujeme!!!

Ve druhém utkání nastoupilo domácí mužstvo Olbramovic proti Litobratřicím. Ve velice vyrovnaném utkání rozhodla o vítězství jediná branka, která posunula Litobratřice do finále.
V zápase o třetí místo si domácí Olbramovice spravili chuť a rozstříleli Kadaň vysoko 6:0.

Do finále povolal meneger Čemerka další dva hráče z Polánky Zdenka Tuze a trenéra M.K. Boba Smrčka, utkání bylo vyrovnané Litobratřice byly dobrým soupeřem, na to nebral ohled Adamík a v páté minutě po krásné akci zakončuje přímo ze vzduchu do horního rohu soupeřovi brány, snad nejhezčí gól turnaje. Na začátku druhé půle se opět ve vápně uvolňuje Adamík a střelou k tyči nedává gólmanovi soupeře šanci, 2:0, soupeř se nevzdal a snížil střelou z dálky na 2:1. Hned po rozehrání předvedla dvojice Tuza, Smrček akci na jeden dotek a Tuza zakončuje do prázdné 3:1, pohár jede do Krumlova !!!

Nejlepší střelec turnaje: Adamík Mojmír -  4 branky

Co řekl trenér "A" týmu Smrček po turnaji: Objevil jsem na tomto turnaji střelce, kterého beru ihned do přípravy. (Mojmír Adamík)

Příští turnaj se koná 25.7.2009 v Ivančicích.
Potvrďte účast do 15.7. Jsou zváni všichni hráči nad 35 let.