Blansko - MK D st. 0:1

Sestava: Bogner,Navrátil,Schwarz,Matějka,Jursa,Šabaka,Vystrčil,Kotlán,
              Machotka,Černý,Fiala

Střídali: Houdek,Staněk,Hladký

V sobotu 16.5.2009 hrál dorost za deštivého počasí v Blansku.Celá první půle ukazovala vyrovnaný fotbal.Žádný z týmu neudělal vážnější chybu.Největší šanci měli domácí,když na poslední chvíli již překonaného Bognera zastoupil Schwarz a z brankové čáry vykopl míč do bezpečí.První půle skončila 0:0.
Druhá půle začala opět vyrovnanou hrou.Za neustálého deště a na těžkém terénu jsme se postupně dostávali do šancí.Nejdříve pálil Vystrčil-střelu z velkého vápna,která mířila do šibenice brankář vytáhl na roh.Za chvíli se sám před brankářem objevil Černý-ten využil zaváhání domácí obrany,ale ve vyložené šanci přestřelil.Potom zahrozili domácí.Útočník postupoval sám na Bognera-na velkém vápně však škobrtl a míč se mu zamotal mezi nohy,ten následně Schwarz odkopl.V 79. min. vhazuje dlouhý aut do vápna Machotka-ve vápně se nejlépe zorientoval Kotlán a hlavou na vzdálenější tyč nás posílá do vedení 1:0.Štěstí pokoušel Machotka-když vystřelil z půlky a jen těsně minul prázdnou branku domácích.Výsledek 1:0 jsme již pohlídali a odvezli si domů výhru a velice důležité 3 body,vůbec první ze hřiště soupeře.
Další zápas nás v domácím prostředí čeká tým Veselí nad Moravou,které vede tabulku KP.Snad se nám podaří doma opět neprohrát a udržet si bilanci domácí neporazitelnosti.