MK D st. - Kyjov 0:2

Sestava: Eliáš,Navrátil,Houdek,Matějka,Jursa,Švéda,Machotka,Vystrčil,
               Sobotka,Fiala,Černý

Střídali: Bogner,Hladký,Frank,Kotlán,Jedlička

V posledním kole této sezóny jsme doma přivítali tým Kyjova.Jejich výsledky v minulých kolech pro ně nebyly příznivé, za to my jsme táhli šňůru 7 zápasů bez prohry.V případě výhry by jsme se mohli dotáhnou na 5. místo.Byli jsme tak před zápasem mírným favoritem.Všemu ale bylo jinak.Kyjov se ujal vedení 1:0.Naší odpovědí byla šance Černého,který z malého vápna netrefil ideálně míč a nastřelil pouze brankáře.Hosté nás potrestali druhým gólem.2:0 To bylo ve 30. minutě. Od té doby naše hra neměla myšlenku a výraznější šanci jsme si do konce poločasu nevytvořili.
 Druhá půle začala obrovskou šancí hostí,když překonaného Eliáše zachránilo břevno.Od té doby se hrálo jen na jednu branku,bohužel nám nebylo přáno gólu. V obrovské šanci se ocitl Sobotka po přihrávce Jedličky-jeho střelu však brankář vyrazil a dorážející Machotka mířil vedle.V další šanci šel Sobotka sám na branku,s příležitostí však naložil špatně a nastřelil už ležícího gólmana do rukou.V 75. min. jsme se dožadovali penalty po faulu na pronikajícího Jedličky,rozhodčí však byl jiného názoru.Další naše šance zůstali také nevyužity,a tak jsme poprvé v sezóně doma prohráli.
I tak máme nejlepší bilanci získaných bodů na domácím hřišti,bohužel venku se nám tolik nevedlo se ziskem 3 remíz a 1 výhry.Doufáme,že v příští sezóně se nám povede stejně tak dobře jako v této sezóně v jarní části.
Děkujeme také všem našim fanouškům,kteří nás chodili pravidelně povzbuzovat na naše domácí zápasy.