MK D st. - Svratka Brno 3:2

Sestava: Bogner, Jursa, Houdek, Matějka, Schwarz, Adamík, Kabelka, Kotlán, Šabaka, Černý, Fiala

Střídali: Eliáš, Vystrčil, Staněk, Švéda, Hladký

25.4.2009 sehrál starší dorost na domácím hřišti důležitý zápas se Svratkou Brno, protože oba týmy nemají ještě jisté udržení v KP. A tak oba celky šly do utkání s tím, porazit svého soupeře. Lépe však začali hosté. V 25.min po zaváhání domácí obrany hosté využili první svou šanci a bylo to 0:1. O tři minuty později fauloval v pokutovém území Houdek a rozhodčí nařídil pokutový kop, který hostující hráč bezpečně proměnil 0:2.Tento stav byl pro nás po 30.minutách kritický.Ve 40.min jsme zahrávali rohový kop.Po závaru před brankou se k míči dostal Fiala a snižuje na 1:2.Tímto výsledkem také skončil první poločas.
Do druhého poločasu jsme nastupovali s cílem otočit nepříznivý výsledek v náš prospěch. Na začátku druhého poločasu se zranil obránce Jursa,pro kterého musela přijet sanitka. Už v 52.min vyrovnává Kotlán hlavičkou na 2:2 po závaru před hostující brankou.V 75.min obešel Fiala u rohového praporku protihráče a postupoval sám na brankáře,nastřelil pouze břevno,míč se odrazil ke Staňkovi,který hlavou vracel na úplně volného,nikým nebráněného Kotlána a ten opět skoroval hlavičkou 3:2.Dokonce zápasu jsme už tento těsný výsledek jen bezpečně kontrolovali a do nějakých vážnějších šancí jsme hosty nepouštěli.Tým podržel také golman Bogner,který zneškodnil v druhém poločase šance hostí.Celé družstvo zahrálo vynikající zápas,že jsme to nevzdali ani za stavu 0:2 a nadále si tak držíme domácí neporanitelnost.Příští kolo zajíždíme na horkou půdu do Miroslavi.