Střelci: Staněk, Adamík, Švéda

Sestava: Eliáš,Svoboda,Houdek,Matějka,Jursa,Schwarz,Staněk,Machotka,Adamík,
                Frank,Černý

Střídali: Švéda,Hladký,Tauwinkl

15.3.2009 ve 12 hodin se na umělé trávě v Mikulově střetl starší dorost s ligovým dorostem Znojma.Od začátku zápasu se hrál rychlý fotbal po většinu času na naší půlce,ale Znojmo se až na pár šancí,které v pohodě chytající Eliáš lehce zneškodnil k výraznější šancí nedostalo.V 15. min. Staněk zachytil míč na půlce,postupoval sám na brankáře a střelou bodlem dává gól 1:0. Naše radost však netrvala dlouho.O pět minut později Matějka neodhadl malou domů gólmanovi a vyslal protihráče do brejku.Eliáš zbytečným zákrokem fauloval v pokutovém území a byla nařízena penalta,kterou hostující hráč nekompromisně proměnil  1:1. Na chvíli se hra vyrovnala.Ve 30. minutě z brejku po přesném centru Machotky na Adamíka před branku dává druhý jmenovaný Adamík střelou na vzdálenější tyč gól 2:1. Opět jsme byli nahoře my.Zanedlouho bylo ale znovu vyrovnáno.Hostující hráč nikým nebráněn se dostal k míči a přesnou střelou k tyči vsítil druhý gól Znojma. 2:2.
Druhá půle začala stejně jako ta první.Hra byla po většinu času na naší půlce,ovšem byli jsme to opět my,kteří se radovali z gólu.Po napadání útočníka Švédy gólman Znojma neuvěřitelně vyhodil míč přímo k jeho nohám a ten v klidu dovedl míč do prázdné branky 3:2. Až do konce zápasu se hra odehrávala ve středu hřiště a na naší půlce.K několika slibným šancím se dostali už jen Znojemští, kteří však gól už nedali.A tak se zrodila překvapivá výhra 3:2 které by před zápasem jen málokdo uvěřil.