MK D st. – Šardice 3:0 (0:0)

Sestava: Bogner,Schwarz,Kabelka,Matějka,Navrátil,Šabaka,
                Vystrčil,Kotlán,Jursa,Černý,Fiala

Střídali: Čech,Houdek,Staněk,Zoufalý,Hladký,Sobotka

9.5.2009 přivítal dorost na svém hřišti mužstvo Šardic B.Začátek zápasu byl v naší režii.Drželi jsme míč a dobře kombinovali.Z našeho tlaku jsme vytěžili penaltu po faulu na Jurse.Kabelka však nedal.Jeho střelu brankář vystihl.Poté zahrozili hosté,příležitosti jim ale překazil Bogner a obrana.První půle mnoho vyložených šancí nenabídla,a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.
Druhá půle začala opět naším tlakem.Ve 47. min. rozehrává standardní situaci z půlky hříště Schwarz-přesným centrem našel Kabelky,který přeskočil brankáře a hlavou nás posílá do vedení 1:0.O 10 min. později faulují hosté pronikajícího Fialu v pokutovém území a kopeme penaltu.Šabaka se nerozpakoval a razantní střelou pod břevno nedal brankáři šanci 2:0. Hosté s verdiktem rozhodčího nesouhlasili a začali se hádat.Hostující diváci začali rozhodčím sprostě nadávat a hra musela být na chvíli  přerušena.Rozhodčí postupně rozdával žluté karty a hosté viděli i jednu červenou.Přesilovku jsme využili v poslední minutě.Uzdravený Sobotka utekl obráncům-nahrál před branku na Hladkého-jeho střela se od obránců odrazila k Fialovi – ten střelou k tyči rozvlnil síť po třetí 3:0.Všechny body zůstali doma a my se opět přiblížili k záchraně v KP.V dalším zápase zajíždíme do Blanska.Snad se i odtud povede nějaký bod dovézt.