Ivančice – MK D st.   3:7

Sestava: Eliáš; Jursa, Kabelka, Matějka, Svoboda; Adamík, Hladký, Staněk,Schwarz; Frank, Švéda

Střídali: Bogner, Vystrčil, Tauwinkl

ObrazekV neděli 22.3.2009 náš starší dorost sehrál poslední přípravný zápas s dorostem Ivančic.Od začátku zápasu se hrál v celku nepěkný fotbal způsobený především špatným terénem na hřišti v Němčicích.V 15.min. zahrává Hladký roh a po chybě domácího brankáře útočník Frank doráží do prázdné branky. Vedeme  1:0.Ve 30.min. po rohu zahraném na přední tyčku si Eliáš nešťastně sráží míč do vlastní branky.Vyrovnáno - 1:1.Chvíli před poločasem domácí využili zaváhání obrany a z ojedinělého útoku dávají gól 2:1.
Ve druhém poločase se naše hra výrazně zlepšila.  V 55.min. utekl po levé straně Adamík a přesnou přihrávkou před branku našel neobsazeného Švédy,který v pohodě doráží do prázdné branky - 2:2.Ovšem zanedlouho utekl domácí útočník a střelou z úhlu mezi nohy střídajícího brankáře Tauwinkla dává gól - 3:2. Poté až do konce zápasu jsme přebrali iniciativu hry my. 65.min. přetažený roh Staňka, Schwartzovu nepovedenou střelu  zblokovali obránci - míč se dostává ke Kabelkovi a ten  hlavou vyrovnává - 3:3.75.min. špatně odkopnutý balón domácích obránců zachytil Bogner a střelou z velkého vápna nás posílá do vedení - 4:3. 80.min. Bogner vybojoval penaltu,kterou nekompromisně proměnil Staněk 5:3.Chvíli nato se domácí ocitli ve velké šanci.Po přehození vybíhajícího Tauwinkla vykopává 100% gól stoper Kabelka.Hned z protiútoku vyslal Adamík do sóla Bognera a ten nadvakrát překonává brankáře - 6:3.V poslední minutě zvyšuje na konečných 7:3 Švéda.
  V derby šla vidět rivalita obou týmů.Bylo zde i pár ostřejších zákroků a slovních hádek,ale to k derby patří ikdyž to byl jen přátelák. Nikdo se nezranil a všichni brali zápas jakou dobrou generálku na příští týden kdy začínáme jarní část sezóny na Spartě Brno.