MK D st. - Veselí n. M. 2:2

Sestava: Bogner,Schwarz,Kabelka,Matějka,Jursa,Šabaka,Machotka,Vystrčil,
  Kotlán,Černý,Fiala

Střídali: Sobotka,Houdek,Hladký,Švéda,Svoboda

23.5.2009 hostil dorost první tým tabulky KP.Veselí stačí k jistému postupu 2 body a tak přijelo 100% bodovat.První poločas se odehrával ve středu hřiště s minimem šancí.Od 30. min jsme si začali vytvářet gólové šance.Ve dvou šancích po sobě se ocitl Černý.Nejdříve ve vyložený šanci brankáře nastřelil a v té druhé ho obešel,ale netrefil prázdnou branku.Ve 38. min. se ujímáme vedení, když Fiala hlavou trefuje břevno a následně doráží do prázdné Kabelka.1:0.Tak skončil první poločas.
 Druhý poločas se opět odehrával ve středu hřiště.Hosté se snažili vyrovnat,ale obrana všechny pokusy překazila.V 70. min. Fiala vyslal do nájezdu Sobotky, který se v koncovce nemýlil.2:0.V 80. min. Sobotka od půlky postupuje sám na brankáře,ale nastřelil pouze brankáře,ikdyž mohl nahrát před prázdnou branku úplně volnému Fialovi.Tento okamžik možná rozhodl o vývoji v zápase.Do konce chyběli 3 min. když nedorozuměním v naší obraně hosté snižují na 2:1.Minutu nato je vyrovnáno 2:2.Tímto výsledkem zápas také skončil.Byly jsme určitě lepším týmem a výhru jsme si zasloužili.Bohužel posledních 5 minut naši hráči vypustili a to rozhodlo.