Boskovice - MK D st.  2:2

Sestava: Bogner, Svoboda, Houdek, Matějka, Jursa, Schwarz, Staněk, Kotlán, Adamík, Hladký,Černý

Střídali: Čech,Navrátil,Kolegar,Zoufalý,Vystrčil

11.4.2009 zajížděli dorostenci do Boskovic 4.celku KP dorostu.
Hned po příjezdu musel trenér Holátko řešit nemilou situaci.Zapomněl registračku brankáře Eliáše - a tak musel do branky náhradník Bogner. Začátek zápasu byl z obou stran opatrný a žádný tým si nevytvořil větší šanci.V 25. min. domácí dali gól,ale jejich radost netrvala dlouho, protože pomezní rozhodčí odmával ofsajd.Od této chvíle až do konce poločasu jsme přebrali iniciativu hry my.Ve 38. min. po rychlém brejku centruje Staněk před branku-brankář podbíhá jeho centr a do poloodkryté branky dává Adamík na - 1:0. 43. min.Svoboda zahrává standartní situaci a obránce Jursa zvyšuje hlavou na 2:0.
Bohužel po slibně rozehrané první půlce nás hned na začátku té druhé oslabil obránce Svoboda,který před vápnem fauloval,dostal červenou kartu a kupodivu všem rozhodčí nařídil penaltu,s tou si ale Bogner poradil a vyrazil míč na roh.Domácí v 57. min. snížili za pomoci stopera Houdka,který špatnou malou domů nahrál útočníkovi do nájezdu a šance nemohla skončit jinak než gólem. 1:2. Ten samý hráč uviděl v 62. min. červenou kartu,když na půlce zastavil unikajícího protihráče za pomocí faulu.I v 9 hráčích v poli se nám dařilo dobře bránit a podnikat nebezpečné brejky.Tu největší šanci spálil Staněk.A podle přísloví nedáš dostaneš přišel trest v podobě druhé penalty,kdy domácí vyrovnali. 2:2.V poslední minutě jsme měli velké štěstí,když domácí hráč postupoval sám na Bognera,ale přestřelil.
Tím zápas také skončil.Byl to zápas dvou různých poločasů.V tom prvním jsme byli lepší my,ale v druhém i vinou vyloučených hráčů,byli lepší domácí,kteří vrhli všechny síly do útoku.A tak můžeme být rádi za velmi cennou remízu a vůbec první bod v sezóně ze hřiště soupeře.

Výrok utkání: -  pane pomezní,vy by jste byl docela sympaťák,kdyby jste nebyl pomezní