MK D st. - Znojmo B 4:0

Sestava: Eliáš,Houdek,Svoboda,Matějka,Navrátil,Šabaka,Vystrčil,Machotka,

Hladký,Černý,Fiala

Střídali: Tauvinkl,Staněk,Švéda,Frank,Kotlán

V okresním derby jsme přivítali na svém hřišti celek 1.SC Znojmo B.Začátek zápasu byl Obrazekv režii hostů,drželi míč a k ničemu nás nepouštěli.Naštěstí pro nás žádnou výraznější šanci si nevytvořili a postupem času se hra vyrovnala.V obrovské šanci se ocitl útočník Černý,jeho střela však mířila pouze do brankáře.2 min. před koncem první půle jsme se dočkali gólu.Aut Staňka našel ve vápně Fialu-ten se s míčem otočil a z nulového úhlu nádherně zavěsil do horního růžku branky 1:0.Tento gól byl velice důležitý pro vývoj v zápase ve druhé půli.Hosté začali útočit a my využívali jejich chyb a hrozili z brejků.V 55 min po rohovém kopu se hlavou na dvakrát prosadil Matějka. 2:0.Za chvíli napadáním rozehrávky využil Fiala zaváhání stopera hostů-postupoval sám na branku a bezpečně proměnil 3:0.Do konce zápasu jsme si vytvořili ještě řadu šancí: Fialova hlavička olízla tyč,nebezpečné byly také pokusy Černého a střela Staňka,který v nadějné pozici přestřelil.V 88 min po dlouhém autovém vhazování Machotky míč proletěl celým vápnem až na zadní tyč,kde dorážel pohotově Černý 4:0.Pro útočníka Černého to musel být zvláštní zápas,jelikož na podzim hrál právě za Znojmo. Druhý poločas jsme jasně ovládli a předváděli líbivý kombinační fotbal se spoustou šancí a také jsme se střelecky prosadili.Hosté zahrozili pouze ze standardní situace,když trefili spojnici tyče a břevna.Velká pochvala patří celému týmu a především brankáři Eliášovi,který po 5 zápasovém distanci dopoledne odchytal celý zápas za B-tým a poté ještě celý zápas za dorost.Příští zápas sehrajeme poslední zápas v této sezóně opět doma s týmem Kyjova.