Rousínov – MK D st.   0:0

Sestava: Tauvinkl,Schwarz,Matějka,Kabelka,Navrátil,
              Šabaka,Vystrčil,Svoboda,Hladký,Černý,Sobotka

Střídali: Čech,Houdek,Jedlička,Fiala,Švéda

Poslední májový den sehráli naši dorostenci poslední zápas na hřišti soupeře v této sezóně s mužstvem Rusínova.Tým Rusínova je na jaře jediný tým,který ještě neprohrál a chtěl svoji bilanci potvrdit i proti nám.Začátek zápasu se odehrával ve středu hřiště se spoustou nepřesností na obou stranách zaviněnou deštivým počasím a podmáčeným hřištěm.V prvním poločase to byl boj s terénem a moc fotbalové krásy nenabídl.Do kabin se šlo za stavu 0:0. Druhý poločas začal náporem domácích.V 47 min. nás podržel brankář Tauvinkl,když zneškodnil trochu se štěstím nájezd domácích.V další šanci ho zachránilo břevno a do třetice vyrazil nebezpečnou střelu,která mířila pod břevno na roh.Trenér Holátko na to reagoval střídáním.Do hry šel po dlouhém zranění záložník Jedlička a chvíli po něm útočník Fiala.Naše hra se výrazně zlepšila.Největší šanci měl Fiala,který trefil hlavou tyč.Na druhé straně zachraňoval na poslední chvíli jistý gól Matějka.V poslední minutě měl na hlavě gól Kabelka-jeho šanci však domácí gólman skvělým zákrokem zlikvidoval.Byl to vyrovnaný zápas dvou sousedů v tabulce a remíza je pro oba týmy zasloužená.Další zápas přivítáme na svém hřišti v derby 1.SC Znojmo B.Udržíme domácí neporazitelnost? Přijďte nám v sobotu 6.června ve 14:15 hod. fandit.