Břeclav - MK A   5:3

Sestava: Eliáš,Navrátil,Schwarz,Matějka,Jursa,Šabaka,Staněk,Vystrčil,Adamík,Fiala,Černý

Střídali: Bogner,Hladký,Kotlán,Švéda

19.4.2009 zajížděl dorost do Břeclavi.Před zápasem byl dán jasný cíl: vyhrát.Ovšem už před zápasem bylo jasné,že domácí posílí kádr o pár hráčů z dorostu A. Začátek zápasu a vlastně celý první poločas byl v režii domácích.V 17 min. zahrávají domácí rohový kop,první velké nedorozumění v obraně a prohráváme 1:0.29 min přímý kop z 30 metrů,Eliáš zaváhal,viděl míč příliš pozdě a prohráváme 2:0.Do poločasu však inkasujeme ještě jednou.Z odraženého přímého kopu se domácí hráč nerozpakoval a z vápna střelou z první k tyči zvyšuje už na 3:0.Tento výsledek byl však po předvedené hře ještě dobrý.Nebýt Eliáše,který některé vyložené šance chytl,mohl být rozdíl podstatně větší.
Druhá půle začala naší snahou vstřelit gól.Šanci si vytvořili Černý a střídající Kotlán,ale bez úspěchu.Pak přišla poslední 20.minutovka.Nejprve domácí v 73 min. po jednom ze svých brejků zvyšují už na hrozivých 4:0.V 79 min. se postavil k standardní situaci Matějka a nádhernou technickou střelou do levého horního růžku snižuje na - 4:1.Hned po rozehře domácí strácí na půlce míč,Kotlán našel přihrávkou Adamíka,ten poslal do šance Černého a ten vyloženou šanci proměnil 4:2.Ovšem místo náporu a šanci na zvrat v zápase domácí využili naše zaváhání v obraně a zvyšují na 5:2.V poslední minutě Eliáš vykopl dlouhý míč za obranu,tam zasprintoval Černý,našel přihrávkou před branku osamoceného Adamíka,který snížil na konečných 5:3. Po zápase šlo vidět značné zklamání,protože touhle prohrou nám začíná boj o záchranu v KP dorostu.Musíme se proto všichni hráči nad sebou zamyslet a další zápas doma se Svratkou vyhrát.