Jdi na obsah Jdi na menu

1.SC Znojmo „B“ –  FC MK  2:0   (1:0)
 
 
Sestava : Eliáš-Schwarz, Matějka, Houdek, Jursa-Kabelka, Svoboda, Staněk, Adamík-Fiala, Sobotka
 
 
Střídali : Švéda, Kopeček
 
 
   V neděli 2. listopadu jsme vyrazili do okresního města, abychom se zde utkali o další mistrovské body s místním 1.SC. Souboj týmů ze středu tabulky byl pikantní zejména pro 3 hráče - stopera Matějky s útočníkem Sobotkou, kteří tu ještě nedávno působili, na naší straně. Za domácí pak nastoupil krumlovský odchovanec Černý.
   Znojemští, posílení o několik druholigovým borců prvního týmu, nenechali od počátku nikoho na pochybách, kdo že je tu doma. Se značně ofenzivní taktikou nás v první půli převyšovali a ve 28. minutě se po špatné domluvě našeho stopera s brankářem dočkali vedoucího gólu.
Do druhé poloviny jsme nastoupili daleko více nažhaveni a odhodláni poprat se o body. V 60. minutě Fiala svou tutovku ještě neproměnil, zvrat v utkání tak měla přinést o 2 minuty později nařízená penalta za hraní rukou domácího hráče v pokutovém území. Kabelka však netrefil míč podle svých představ a domácí brankář míč vykopl. Prakticky z protiútoku naopak domácí přidali po rohovém kopu druhou branku, což nám definitivně podlomilo nohy.
   Hráči si za bojovný výkon především ve druhé půli zasloužili alespoň bod. Po zápase ve Slatině to byl náš nejlepší výkon na hostujícím hřišti. Stejně jako v Brně nám ani teď bohužel nepřálo štěstí.
 
                                                                     Vedoucí mužstva : Pavel Machotka