BRNO SLATINA - MORAVSKÝ KRUMLOV 0:1

SESTAVA: Urbánek-Šedrla, Šiška, Hladký, Reksa-Zpěvák, Janeček, Vejvalka,  Sobotka(Houdek)-Řezáč, Holec

BRANKY: Řezáč(Šedrla)

V sobotu nás čekal jeden z nejtěžších zápasů v sezoně a to duel na hřišti brněnské Slatiny.Ta okupuje přední příčky tabulky a do zápasu šla jako jasný favorit.
My jsme se ovšem soupeře nezalekli a od začátku utkání nic nevypustili.A když se21.minutě po centrovaném míči prosadil Řezáč vedli jsme senzačně 0:1.Do konce polačasu jsme soupeře přehrávali,avšak žádné větší možnosti si nevypracovali.Hned v začátku druhé půlky zápasu,jsme se dostali do několika slibných šancí z níž největší byla nastřelená tyč,ale ani tato akce,brankou neskončila.Domácí se snažili dostat nás pod tlak,ale výborná hra kluků jim příliš nedovolovala.V 50.minutě se v obrovské příležitosti ocitl Holec,když se dostal před obránce a přehazoval brankáře hostů,bohužel míč skončil těsně nad břevnem.Od té chvíle jsme najednou nehráli tak zodpovědně a z toho težil soupeř.Posledních deset minut jsme se soustředili již jen na dlouhé nakopávané balony na rychlé útočníky a především bránili.V posledních minutách nás držela především bezchybná hra stoperů Miloše Šišky a Tomáše Hladkého.Přesto se v 69.minutě po chybě ocitl sám před Honzem Urbánkem útočník domácích na poslední chvíli však stihl zasáhnout Miloš Šiška.
A tak jsme se radovali z naprosto senzačního vítězství,které si kluci však zasloužili.Po odfláknutém zápase s Moravskou Slávií,teď vše napravili bojovným ale i herně kvalitním výkonem.Příští týden nás čeká poslední utkání podzimu a to v domácím derby s Miroslaví.Kterou v případě výhry můžeme předstihnout,ale to jen s podobně kvalitním výkonem jako jsme předvedli proti Slatině.

Muž zápasu:
Miloš Šiška-v tomto duelu zahrála celá jedenáctka velmi dobře,přesto Miloš vynikal nadhledem a bezchybností na svém postu.

MORAVSKÝ KRUMLOV ,,B´´- OLBRAMOVICE  4:0

BRANKY:
43.min Sobotka(Šedrla)
58.min Šiška(Řezáč)
65.min Sobotka(Řezáč)
66.min Šiška

TABULKA PO PODZIMU

Rk.     Tým    Záp    +    0    -    Skóre    Body    (Prav)

1.    Mor. Krumlov B    9    9    0    0    78: 2    27    ( 15)

2.    Trstěnice    9    7    1    1    60: 5    22    ( 7)

3.    Jamolice    9    5    1    3    31: 10    16    ( 1)

4.    Hor. Kounice    9    5    1    3    23: 20    16    ( 1)

5.    Olbramovice    9    4    3    2    35: 13    15    ( -3)

6.    Višňové    8    5    0    3    24: 24    15    ( 3)

7.    Rakšice    9    2    1    6    20: 31    7    ( -5)

8.    Suchohrdly u Mir.    9    2    0    7    25: 51    6    ( -9)

9.    Rybníky    9    1    1    7    8: 72    4    (-11)

10.    Skalice    8    0    0    8    3: 79    0    ( -3)

Podzim jsme zvládli s plným bodovým ziskem. Ale zápasy s Trstěnicemi a Jamolicemi  nebyli jednoduché, zvlášť když se ke konci sezony projevila únava. Přesto zápasy ,,béčka´´ byli příjemným zpestřením a kluci se na ně prostřídali.O čem svědší i tabulka produktivity ve které bodovalo 17 hráčů.