Třebíč"B"(KP Vysočina) - MK A 2:3(2:1)

branky: Vlašín, Šeiner 2

sestava: Bogner- Klodner, Kabelka, Horák, Vošmera - Procházka (20. Machotka), Šeiner, Staněk, Vlašín (70. Adamík) - Halva, Vybíral

Další přípravný zápas jsme sehráli v sobotu 27.2.2010 v Třebíči s domácí rezervou hrající KP Vysočina. Utkání bylo od začátku vyrovnané, soupeř hrozil převážně z brejků a využíval většinou naše nedorozumění v obrané fázi. Byla to právě Třebíč, která vstřelila první branku utkání. Za vápnem z otočky vystřelil domácí hráč přesně pod břevno Bognerovi branky, ten byl bez šance, 1:0. Dále se zápas odehrával v podobném rytmu. Snažili jsme se o kombinaci, avšak většinou jsme špatnou přihrávkou darovali míč soupeři. Druhý gól jsme dostali po standartní situaci, kdy přes tři naše hráče prošel míč na malé vápno, kde ho domácí v pohodě uklidili do branky, 2:0. Po druhé brance jsme se trošku probrali a do poločasu po krásné akci Machotky a hlavičkujícího Vlašína snížili na 2:1.
Do druhého poločasu jsme šli s cílem neinkasovat a utkání se snažit otočit. Vytvořili jsme si tlak, soupeře jasně přehrávali a vstřelili i dvě branky.První z nepřímého kopu, po přiťuknutí Staňka, nekompromisní bombou Šeiner, 2:2. Druhou branku poločasu opět Šeiner střelou z 25 metrů od tyče, 2:3.
Těší nás zejména, že jsme za stavu o dvě branky nesložili zbraně a utkání otočili. Jinak zde byla opět řada nepřesností a zbytečných ztrát míče, místy špatné bránění.
Soupeř k utkání přistoupil velmi agresivně a vystupování některých jeho hráčů bylo při nejmenším na zamyšlení, ne-li "na ránu".