Jdi na obsah Jdi na menu

FC Moravský Krumlov – Bohunice 1:2 (0:0)
Branky: 51. Klodner – 56. Tonev, 76. Bombicz
FCMK: Bogner – Klodner, Horák, Hlučil, Vošmera – Žák, Machotka (46.Šeiner), Záviška, Březina, Procházka – Vybíral (70.Vlašín)
 V krajském poháru jsme se představili po dlouhé době na domácím hřišti. Po podzimních vítězstvích v Bosonahách a Miroslavi byly naším soupeřem Bohunice.
K vidění byl fotbal průměrné úrovně, kterému chyběl náboj mistrovských utkání KP. Bohužel se nám na domácím stadionu na jaře nedaří, ze čtyřech domácích utkání jsme dokázali jen jednou remizovat. Opět nám chyběla přesnost v přihrávkách a tentokrát i větší pohyb. Svou zásluhu na tom mělo teplé počasí a náročný program posledních dní. Jako první se mohli dostat do vedení hosté, ale po útoku z naší levé strany zakončovaly vedle, my jsme kontrovali Procházkovou hlavičkou z rohového kopu. A když vyškrábl Bogner hlavičku z brankové čáry, odcházeli jsme do šaten za bezbrankového stavu. Do druhé půli jsme vstoupili aktivně, v 51. minutě napřáhl Klodner z 25 metrů a polovysoká střela se třepetala v síti. Vedení jsme ale neudrželi dlouho. Po našem rohu jsme se nedokázali včas zformovat v obraně, čehož využil Tonev a se štěstím prostřelil Bognera. O vítězství Bohunic rozhodl Bombicz, který využil svou druhou velkou šanci. Gólu předcházela lehká ztráta míče u našeho velkého vápna. Škoda prohraného zápasu. Místo toho abychom si hlídali vedení a útočili z brejků, jsme sami z brejku inkasovali. Pokud budeme chtít v neděli proti Židenicím uspět, musíme podat lepší výkon.