V neděli 23.8.2009 se konal v Ivančicích turnaj mladších přípravek, rok narození 2001 a mladší, za účasti i našich hráčů . Na turnaj přijelo celkem 8 mužstev a ta byla rozdělena do dvou základních skupin .

Skupina A : 1) FC Ivančice                Skupina B : 1) ČAFC Židenice

2) Sparta Brno                                    2) 1.SK Prostějov

3) FŠ Třebíč                                        3) FC Moravský Krumlov

4) FC Svratka Brno                              4) Tatran St. Lískovec

FC Moravský Krumlov – Tatran Starý Lískovec      2:0

V prvním zápase nám los přidělil Tatran Starý Lískovec. Soupeř se za celý zápas nedostal na naši polovinu hřiště. I přes kombinační hru si museli diváci počkat na první gól až do 9. minuty, na 1:0 skóroval Matěj Šnepfenberg . V 11.minutě střílel Ladislav Čaněk , bohužel se míč odrazil od horní tyče soupeřovi brány. Na konečných 2:0 zvýšil Vojta Pospíšil v 16 minutě .

ČAFC Židenice - FC Moravský Krumlov      3:1

V druhém zápase se nám nedařilo přehrát technicky lépe hrajícího soupeře. Nedůsledné osobní souboje a špatné pokrytí protihráčů se odrazily na výsledku utkání. Branky jsme inkasovali v 5.min., 8. min. a 12. min. V 18. minutě vykopával brankář Filip Šimeček míč, který si na půli hřiště zpracoval Matěj Šnepfenberg . Po sólovém úniku přihrál napříč soupeřovi brány na nikým nehlídaného Vojty Pospíšila a ten snížil do prázdné brány na konečných 3:1 .

1.SK Prostějov - FC Moravský Krumlov      1:0

Třetí zápas se odehrával z větší části herního času na polovině soupeře, ale nedařilo se hráčům MK  v zakončení.Už to vypadalo, že spravedlivý výsledek bude pro oba soupeře remíza. Dvě minuty před koncem zápasu, po úniku dvou útočníků Prostějova a chybě v obraně vyrazil centrovaný míč brankář Šimeček. Ještě než překročil míč rohovou čáru, stačil pravý útočník kolem ležícího brankáře přihrát před prázdnou bránu a nepokrytý hráč Prostějova skóroval na konečných 1:0 . Přes snahu a nasazení se již nepodařilo vyrovnat.

4.

Po přestávce na oběd pokračoval turnaj v dalších bojích, nám umístění ve skupině A přidělilo FŠ Třebíč .

FŠ Třebíč – FC Moravský Krumlov    3:1

Sluníčko, únava a nedostatek hráčů se odrazil na výsledku předposledního zápasu V první části jsme byli vyrovnaným soupeřem a i přes první inkasovaný gól v 3. minutě srovnal na 1:1 Matěj Šnepfenberg. Zbytek zápasu již byl v plné režii hráčů FC Třebíč, 12. minuta 2:1 , 17. minuta 3:1 .

FC Moravský Krumlov – Tatran Starý Lískovec      5:0
Do posledního zápasu dokázali svěřenci MK dát zbytky posledních sil a zklamání z předchozího zápasu překonali výborným herním projevem.Opět se soupeř nedostal na naši polovinu hřiště a brankář Šimeček nedostal příležitost si sáhnout na míč. Na 1:0 zakončil v 3.minutě Matěj Šnepfenberg . V 5. minutě po faulu ve vápně zvýšil Ladislav Čaněk na 2:0 . V 8. minutě po rohovém kopu L. Čaňka zakončil opět výborně hrající M. Šnepfenberg na 3:0 . V 10. minutě zvýšil na 4:0 Vojta Pospíšil a v 15. minutě na konečných 5:0 zakonči L. Čaněk .