Jdi na obsah Jdi na menu

Tento víkend se na domácím hřišti představí všechny naše mužstva vyjma dorostu.

Netradičně již v sobotu od 16:30 hod. hostí „Áčko“ Kyjov. Po výsledkově i herně Obrazeknevydařeném utkání proti Spartě Brno jsme si spravili chuť v pohárovém derby s Miroslaví. Na tento výkon budeme chtít navázat i proti Kyjovu tak, aby všechny body zůstaly doma. I když se Kyjov pohybuje u dna tabulky, nutno podotknout, že téměř všechny utkání s tímto celkem končí remízou 1:1. Doufejme, že toto skóre nebude svítit na výsledkové tabuli i v sobotu před půl sedmou.

Žáci vstoupili do nové sezóny vítězstvím v Nikolčicích. V sobotu v 9:00 a 11:45 hod. hostí St. Lískovec, který v 1. kole remizoval doma se Zbýšovem.

Béčko“ se v sobotu od 14:00 hod. utká s Oleksovicemi, které se v loňské sezóně byli  až do posledních kol o postup do 1.B. třídy. Čeká nás tedy těžký soupeř, ale my budeme chtít na domácím trávníku bodovat.

Dorost čeká již potřetí během úvodních čtyř kol B- tým celku, který hraje vyšší soutěž. I díky těžkému losu jsme zatím nebodovali. Na Spartu Brno, která bude pravděpodobně posílená o hráče A-týmu, odjíždíme s cílem neprohrát. Utkání začínají v neděli v 10:15 a 12:30 hod.

Přípravka zahajuje sezónu turnajem, který pořádá náš klub,  v neděli. Turnaj, kterého se zúčastní celkem 10 celků, začíná v neděli v 8:30 hod.

                         

                            Přijďte povzbudit naše mužstva!