Jdi na obsah Jdi na menu

V nedělním utkání čeká A-tým jeden z nejlepších mužstev KP, celek ČAFC Židenice. V posledním utkání porazil přesvědčivě, vysoko Spartu Brno 4:0. V družstvu soupeře najdeme několik hráčů s prvoligovými zkušenostmi, Lukáš Jiřikovský, David Kříž a Roman Veselý. Čafka se na jaře prezentuje velmi dobrými výkony a předvádí atraktivní fotbal s rychlou kombinací a velmi dobře zahrávanými standardními situacemi.

 

Trenér Smrček respektuje sílu soupeře, vždyť některé hráče zná osobně a např. L. ObrazekJiřikovského osobně trénoval v 1. FC Brno. Naproti tomu byl týdenní mikrocyklus našeho týmu zpestřen speciálním tréninkem na balančních plochách pod vedením Hanky Bubníkové zaměřeným na explozivní sílu. Očekáváme velmi atraktivní, kvalitní zápas. Doufáme, že naši hráči naváží na výkon proti Ráječku a potrápí favorita.

 

Tak jako v každém zápase budeme spoléhat na podporu našich fanoušků.

 

 Víkendový program otevřou starší žáci, kteří na stadionu „ Na střelnici“ přivítají vedoucí celek Hustopečí. Celek trenérů Zelníčka a Anderse čeká opravdu silná prověrka. Mladší žáci předvádějí kvalitní, útočnou kopanou a i přes velké vytížení některých hráčů budou chtít potvrdit roli favorita. Béčko ještě doma v jarní části nezvítězilo a tuto skutečnost se bude snažit změnit proti celku z popředí tabulky Oleksovic.  Dorost čeká v důležitém utkání o záchranu derby v Miroslavi. Podaří se starším dorostencům naplno bodovat na půdě posledního celku KP?

 

 

Program mužstev:

 

So

2.5.

9 + 10:45

MK – Hustopeče

(žáci)

So

2.5.

16:30

MK "B" – Oleksovice

 

Ne

3.5.

9:25

Miroslav - MK

(připravka)

Ne

3.5.

14:15 + 16:30

Miroslav - MK

(dorost)

Ne

3.5.

16:30

MK "A" – Židenice