Jdi na obsah Jdi na menu

Všechna naše družstva tentokrát odehrají své utkání v sobotu. „Áčko“ zajíždí do Mikulova,Obrazek který bojuje  o záchranu v KP.  Šance Mikulova na záchranu jsou minimální a v této chvíli v podstatě závisí na situaci v MSFL a Divizi D. Na tým trenéra Petra Maléře  jdou  ovšem dobré reference, předvádí kvalitní fotbal, který však není vyjádřen bodově. I když tomu tabulka nenapovídá, čeká nás velmi kvalitní soupeř. Na podzim jsme zvítězili 4:0, ale o vítězství jsme rozhodli až v posledních dvaceti minutách.  Tak jako v každém utkání, budeme chtít v Mikulově bodovat.

Žáky čeká v sobotu derby v Miroslavi. Důležité bude jakým způsobem se kluci vyrovnají s minimálním odpočinkem, který budou mít po čtvrtečním zápase proti Slatině. Oba zápasy dělí necelých 40 hodin.

Jediným mužstvem, které se představí na domácím trávníku je dorost. Svěřenci R. Holátka a D. Reksy mají v závěru sezóny velmi dobrou formu a již 6 kol nepoznali hořkost porážky. Navíc jako jediní jsou doma neporažení. V sobotu přivítaji 1.SC Znojmo a jistě budou chtít domácí neporazitelnost udržet.

„Béčko“  hraje netradičně již v sobotu dopoledne v Šanově.