Jdi na obsah Jdi na menu

Naše první mužstvo čeká opět anglický týden, s vloženou dohrávkou 18. kola, kdy tuto Obrazekneděli hostíme celek Velké nad Veličkou, ve středu Spartu Brno a příští neděli zajíždíme do Bavor. Naši soupeři jsou na tom bodově podobně jako my, a tak se dají očekávat vyrovnaná utkání, bez jasného favorita. Kluci budou chtít navázat na výkony, kterými se v jarní části na domácím hřišti prezentovali, předvést kvalitní kopanou s bodovým ohodnocením. Soutěž se blíží ke konci, a proto budou tyto tři zápasy v nesmírně vyrovnané tabulce hodně důležité.
Přijďte podpořit naše mužstvo a pomoci k jistotě záchrany v KP.
Víkendový program opět otevřou starší žáci, kteří hostí družstvo Dobšic. Mladší žáci Obrazekbojují o prvenství v soutěži a pokud zvítězí, zajistí si s předstihem 1. Místo, což by byl velký úspěch svěřenců trenérů Čemerky a Sobotky.
„Béčko“ přivítá hosty z Blížkovic. V jarní části se nám zatím výsledkově doma nedaří a vozíme body spíše zvenku, kluci budou jistě chtít odčinit domácí jarní nezdary a zvítězit.
Dorost v minulých kolech zabojoval a přiblížil se záchraně KP. V sobotu zajíždí do Blanska, kde bude chtít pokračovat ve výsledcích z posledních utkání. V domácích zápasech jsou kluci nejúspěšnější z celé soutěže, naproti tomu venku se už tolik nedaří. Přesto věříme, že nějaký bodík přivezou.
 
Program mužstev:
So
16.5.
9 + 10:45
MK – Dobšice
(žáci)
So
16.5.
16:30
MK "B" – Blížkovice
 
So
16.5.
12:00 + 14:15
Blansko - MK
(dorost)
Ne
17.5.
8:00
MK - Znojmo
(přípravka)
Ne
17.5.
16:30
MK "A" – Velká n. Veličkou