Jdi na obsah Jdi na menu

 

A-tým zajíždí v sobotu do nedalekého Znojma. Nečeká nás však zde vůbec nic Obrazekjednoduchého, soupeř se prezentuje kvalitní, technickou hrou. Hraje pohledný, kombinační fotbal, podle některých názorů jeden z nejlepších v KP. Znojmu také velmi svědčí i fakt, že oba dva týmy mužů trénují pohromadě.My však jedeme do Znojma s cílem neprohrát a potěšit naše fanoušky pohledným fotbalovým zážitkem. Věříme,že nás přijedou podpořit.Utkání začíná v sobotu 17.10. v 15 hodin a řídit ho bude trojice rozhodčích  Jelínek, Vodák, Novotný.

 
B-tým zajíždí o den později 18.10. do Hatí, začátek zápasu je taktéž v 15 hodin. Hatím se v letošním ročníku zatím nedaří dle jejich představ, přesto nás určitě čeká velmi těžký zápas.Pokud však zopakujeme výkon z prvního poločasu proti Božicím, nemusíme se bát.
 
Dorost čeká v neděli 18.10.  zápas s týmy Rousínova. Svěřenci trenéra Kotlána si jsou vědomi důležitosti utkání, náš soupeř má o 4 body více. V téhle soutěži jsou však zápasy velmi vyrovnané a každý může porazit každého. Věřím, že doma body zůstanou! Začátek zápasů je v 10:15 hod. a ve 12:30 hod.
 
Naši žáci zajíždí v sobotu 17.10. na půdu Baníku Zbýšov, začíná se v 9:00 hod a v 10:45 hod.
 
 
 
Přijďte podpořit naše hráče !!!