Jdi na obsah Jdi na menu

Žáci v Brně

V sobotu 8.5.2010 žáci přijeli bojovat do Brna na Moravskou Slavii o povinné body. Vzhledem k tomu, že tři hodiny před utkáním, už tak dost špatný terén pokropil příval deště, jsme se báli, že nás čeká nelehký úkol.

M.S. Brno – M.K. 0:5
Sestava: Kohout, Štěpanovský, Šedrla (Bohunský), Koník, Čemerka, Číhal (Zpěvák). Vejvalka, Sobotka, Kacký (Janda), Hladký, Houdek

Starší žáci bojující se soupeřem na posledním místě tabulky naše obavy naplňovali jen Obrazekprvních 5 minut. Kdy s námi domácí dokázali držet krok. Po té v osmé minutě Houdek vystřelil do horní tyče a od zad gólmana jsme se ujali vedení. To potvrdil ve 14 minutě velmi chytře zahraným trestným kopem Vejvalka.
Druhý poločas načal kapitán Hladký střelou do tyče. Naše skóre se navýšilo v 53 minutě, kdy po přihrávce Koníka nekompromisně zavěsil opět Houdek.
59 minuta přinesla standartku ze které skóroval Sobotka. Na konečných 5:0 uzavřel z penalty po faulu na Hladkého Štěpanovský.
Závěrem bychom rádi klukům poděkovali za předvedený výkon, kdy na nelehkém terénu dokázali mít zápas zcela pod kontrolou a soupeře nepustili do žádných větších šancí.
Nejlepší hráč dle trenéra Vejvalka, Čemerka


M.S. Brno – M.K. 1:0
Sestava:Holátko, Novosad, Bohunský, Tuza, Sobotka, Kočí,,Sláma, Šlezinger, Urbánek, Dvořáček,Lubas, Smékal

Naši mladší žáci potkali soupeře, který je v tabulce těsně pod námi, tak se čekal vyrovnaný souboj, což se potvrdilo. Bohužel to bylo utkání ze kterého je nám smutno a ze kterého bych nejradši nepsal vůbec nic a není to proto, že jsme NAKONEC PROHRÁLI,ALE JE TO PROTO ŽE JSME nepředvedli vůbec nic!!Soupeř ze dvou šancí, které měl TU v 50minutě proměnil.Rád bych psal o našich šancích a naší bojovnosti, ale nemůžu, protože nic takového nebylo.
Nezbývá něž věřit, že staré přísloví „Všechno špatné je k něčemu dobré“ je pravdivé a v úterním odloženém utkání proti Vojkovicím uvidíme partu kluků, které známe, kteří se fotbalem baví a proto ho hrají.
Nejlepší hráč dle trenéra – tuto část dnes vynechávámŽáci zvládli dohrávku

V úterý 11.5.2010 se dostala na řadu dohrávka (14.kola) proti Vojkovicím.
Tuto dohrávku začali v čase 16:45 hodin netradičně jako první naši mladší žáci, kteří měli co napravovat po ostudném výkonu na Moravské Slavii Brno.


M.K. – Vojkovice 3:1
Sestava: Holátko, Novosad, Bohunský, Tuza, Sobotka, Kočí, Sláma, Šlezinger, Urbánek, Dvořáček, Lubas, Smékal, Kocanda, Zimmermann

Kluci začali na hustém a vysokém pažitu dobře a už ve 2 minutě po přihrávce Dvořáčka Obrazekdal Urbánek na 1:0. Tato branka kluky zaklela a nemohli překonat výborného dost urostlého hostujícího brankáře, a když tak zvonily jen na tyče po střelách Lubase a Dvořáčka.
Druhý poločas přinesl ve 40 minutě uklidnění, kdy po průniku a následném centru Urbánka doráží Tuza na 2:0. Komplikace nám přinesla 47 minuta, kdy soupeř při ojedinělé návštěvě před naši svatyní snížil na 2:1. Ovšem více už jsme nedovolili a 3 minuty před koncem našel Šlezinger krásně Tuzu a ten sám nezaváhal a dal na konečných 3:1.
Nejlepší hráč dle trenéra – Urbánek, Bohunský


M.K. – Vojkovice 5:0
Sestava: Kohout, Štěpanovský, Koník, Zpěvák, Čemerka (Bohunský), Čihal (Janda), Vejvalka, Sobotka, Kacký, Houdek,Hladký

Starší žáci přivítali soupeře ze 3místa tabulky se ztrátou 12bodů na naše barvy.
Prvních 35minut nám hosté předvedli že toto umístění není vůbec náhodné a byli nám vyrovnaným soupeřem ale i přesto jsme šli v 16min. do vedení po šťastné brance Číhala.
Druhý poločas načala ruka soupeře a nařízený pokutový kop,který ovšem Vejvalka neproměnil.Tento moment často bývá ve fotbale osudný a tak se přiznám,že jsem se začal bát o výsledek naštěstí ne dlouho,protože v 52minutě Sobotka uvolnil Kackého a ten mě uklidnil.Následně přišli akce které donutili tleskat každého.V 57min.Houdek krásným Angličanem 3:0,66min. Kacký uniká po pravé straně a jeho přesný centr nachází Hladkého 4:0 a na konečných 5:0 upravuje po načasované přihrávce od Vejvalky Houdek.Dobrý dojem z druhého poločasu nám nezkazilo ani vyloučení v 67min. po dvou žlutých kartách Zpěváka.
Kluci nám předvedli dva rozdílné poločasi když v tom prvním svým zodpovědným výkonem ukázali proč do této doby obdrželi pouhých 10branek a v tom druhém proč už jich 55nastříleli.
Nejlepší hráč dle trenéra: celý kolektiv