FC Kuřim - FC Moravský Krumlov 0:3 (0:1)
Branky: 50. a 90. Procházka, 38. Vybíral
ČK.: 62. Urban
Diváků: 180
Kuřim: Prosecký - Svoboda Jan, Beránek, Čuhel, Urban, Klopar, Maška (74. Hudák), Plšek, Karásek, Svoboda P. (65. Vermouzek), Pospíšil
MK: Bogner - Klodner, Hlučil, Záviška, Vošmera – Procházka, Šeiner, Zelníček,Laml (87. Březina), Anders (75. Machotka) -  Vybíral (90. Horák)
Z Kuřimi vezeme tři body a držíme třetí místo v tabulce.  V první půli se hra odehrávala Obrazekpředevším ve středu hřiště bez výraznějších šancí. Útoky končily většinou nepřesnou přihrávkou. V 38. minutě přiťukl Zelníček Vybíralovi, jehož střelu z hranice velkého vápna jemně tečoval zadák domácích a vedeme 1:0. Domácí hrozili především ze standardních situací. Po jedné z nich předvedl Bogner zákrok zápasu a zachránil nás tak od vyrovnání. Do druhé půle jsme nastupovali s cílem udržet poločasové vedení, kontrolovat hru a využít jakoukoliv možnost k navýšení náskoku. V 50. minutě podběhl gólman domácích roh Vybírala, čehož využil Procházka a hlavou umístil míč do sítě. Na tento gól již nenašla Kuřim odpověď, zvlášt když se nechal vyloučit v 62. minutě Urban. Definitivní podobu výsledku dal v závěru opět hlavou Procházka, který užitkoval centr střídajícího Machotky. V utkání, které moc krásy nepobralo, jsme zaslouženě zvítězili a připsali si tak další vítězství.