Sokol Podluží - FC Moravský Krumlov 0:2 (0:1)

Branky: 17. Žák, 65. Březina
ČK: 87. Kovář (Podluží)
Podluží: Osička - Fukal, Trnovec, Uher, Žaloudek, Zlámal, Bartoš, Hakala, Vaculík, Kovář, Mihál - Zugar, Horváth
Moravský Krumlov: Bogner – Klodner (80.Kabelka),Hlučil, Horák,Vošmera - Žák, Záviška, Laml (30. Březina), Machotka (88.Pasterný), Procházka – Vybíral

Na výborně připraveném hřišti se hrál zajímavý fotbal s šancemi na obou stranách. Jako první si vyloženou šanci vypracovali domácí. Po centru z levé strany zůstal v pokutovém území neobsazený hráč domácích, Bogner však předvedl zákrok zápasu, a tak se skóre neměnilo. Tak jako my v utkání s Tasovicemi, byli domácí gólově potrestáni. O minutu později našel Záviška na půlce zapomenutého Lamla, ten přistrčil Vybíralovi, který poslal do samostatného úniku Žáka a ten nezaváhal - 0:1. Gól domácím mužstvem otřásl, do poločasu si nevytvořili brankovou příležitost. My jsme se naopak po pěkných kombinacích dostávali do šancí. Dvě nejvyloženější neproměnil Březina. Do kabin jsme odcházeli s nadějným, nicméně těsným náskokem.
Obraz hry se ve druhé půli změnil. Nezachytili jsme začátek a soupeř byl stále častěji na naší polovině. Několika závarům ve vápně jsme se ubránili, co prošlo, pochytal v neděli výborný Bogner. Jako blesk z nebe přišla akce z 65. minuty, kdy se opět sám před brankářem objevil Březina a tentokrát nedal Osičkovi šanci. Po vstřelené brance jsme si vedení s přehledem uhlídali, škoda jen dalších šancí, které se nám z brejků nabízeli. Procházkova šance přímo volala po gólu.
 Po dvou domácích prohrách jsme jeli do Lanžhota s cílem bodovat a zlepšit hru. Obojí se nám podařilo v neděli splnit. Domácí se dostali do jediné vyložené šance, kdy nás podržel Bogner. My jsme si vytvořili nejméně pět tutovek, proto je naše vítězství zasloužené.